TEB Kredi Kartı Aidat Ücretleri

Yenilikçi ve avantajlı kampanyaları ile ön plana çıkan Türk Ekonomi Bankası müşterilerine çeşitli kredi kartları sunmaktadır. Sunulan kredi kartları müşterilerin harcama alışkanlıkları gelir düzeyleri gibi seçenekler göz önüne alınarak verilmektedir.

Türk Ekonomi Bankası müşterilerine yönelik Ortalama olarak yaklaşık 20 civarı farklı kredi kartı sunmaktadır. Bu Kredi kartlarının neredeyse tamamı yıllık ücret bedeline sahiptir.

Teb Kredi Kartı Çeşitleri

Türk Ekonomi Bankası müşterileri kredi kartı aidatları konusunda net bir bilgiye ulaşamamaktadır. Bu yazımızda Türk Ekonomi Bankası’ndan kredi kartı almak isteyen müşterilerin alacakları kredi kartına yıllık ne kadar aidat ücreti ödeyecekleri konusunda bilgilendirme yapacağız.

Öncelikle Türk Ekonomi Bankası’ndan yıllık aidatı olmayan kredi kartı almak isteyen müşterileri TEB Sade Kart alarak yararlanabilmektedir.

TEB Bonus Plus Kart Ücreti

Bunun dışında TEB Bonus Kart almak isteyenlerin yıllık ödemesi gereken asgari aidat tutarı 95 Türk lirasıdır. TEB Bonus kartın bir üst özelliğe sahip olan diğer kartı TEB Bonus Plus kredi kartı için 109 Türk lirası aidat ücreti bulunmaktadır.

CEPTETEB Yıllık Ücreti Nedir?

Eğer sürekli kredi çekme ihtiyacı duyuyorsanız CEPTETEB kredi kartı 85 Türk lirası yıllık aidat ücreti ile alınabilmektedir. Türk Ekonomi Bankası Bonus kartları en fazla özelliğe sahip olan platin kart ise 165 Türk lirası yıllık hizmet ücret tutarı bulunmaktadır.

TEB Kredi Kartı Aidatları
TEB Kredi Kartı Aidatları

Teb Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Üniversitede öğrenci iseniz ve Türk Ekonomi Bankasından eğer ki üniversiteli kartı almak istiyorsanız senelik olarak 8 Türk lirası aidat ücreti ödersiniz.

Kozmetik, kuaför ve sağlık harcamalarında avantajlı kampanyaları ile öne çıkan She Kart ise yıllık 95 Türk lirası aidat ücreti ile faturalandırılmaktadır.

Teb Yıldız Priority Card Özellikleri Nedir?

Sık sık uçak yolculuğu yapıyorsanız ve Türk Ekonomi Bankası müşterisi iseniz alabileceğiniz Yıldız Priority Kredi Kartı için yıllık 165 Türk lirası alınmaktadır. Son olarak Türk Ekonomi Bankasından özel bankacılık hizmeti alan seçkin müşterilerine sunmuş olduğu World Elite kredi kartının yıllık aidat ücreti 685 Türk lirasıdır.

Yukarıda saydığımız kartlar Türk Ekonomi Bankası’nın müşterileri tarafından sıkça kullanılan kredi kartlarıdır. Bunun dışındaki kredi kartları aidat ücreti hakkında bilgi almak için en yakın Türk Ekonomi Bankası şubesine giderek bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.

2 Yorum

  1. Bonus premium kartıma 152lira kart ücreti ödedim ben kriterlerinize göre bunu hakettim mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu