PUBG Bedava UC Kodları Kazanma Hilesi Nisan 2023

Dünyanın en çok sevilen hayatta kalma oyunlarından biri olan Pubg, 50 milyondan fazla kullanıcısıyla hala en çok sevilen ve tercih edilen oyunlardan biridir. Bildiğiniz üzere Pubg oyununda UC yani, Unknow Cash adı verilen bir para birimi kullanılır. Oyun içerisinde yapmış olduğunuz aktiviteler sonucunda bu parayı kazanırsınız.

Kazandığınız UC’ler ile oyun içi satın almalar ve aksesuar alımları yapabilirsiniz. Oyun içinde UC satın alınabildiği gibi oyun dışı yerlerde de UC satılabilmektedir.

pubg mobile uc kodu kazanma hilesi

UC para ile satıldığı için doğal olarak ücretsiz bir şekilde edinmek çok zordur ancak imkansız değildir. Bu yazıda anlatacağımız bilgilerle bir takım hileler yaparak bedava UC kazanabilirsiniz. 

Bedava UC Kodu Üretme Merkezi Programı Nedir?

PUBG bedava Uc kodu üretme merkezi programı, oyun oynayan kişilerin bazı çekilişlerde hesap bilgilerini vermesi sonucu hesap bilgilerinin çalınması ve sahip olduğu UC’lerin üretme merkezi işlevi gören uygulamalar veya programlar tarafından ele geçirilmesidir. Bu nedenle sahip olduğunuz Uc’leri kesinlikle başkalarının  ele geçirmemesi için, hesap bilgilerinizi kimseye vermeyiniz.

UC’ler yeterince uyanık olmayan ve hesap bilgilerini paylaşan kişilerin hesaplarından alınıyor, ve kendi programlarına aktarılıyor, bazı kişiler bu kodları cüzi bir ücret karşılığında satıp gelir elde ederken, kimileri ise uygulamalarının indirme sayılarını artırmak, videolarını izlettirebilmek veya herhangi bir görev için size ücretsiz bir şekilde sağlayabiliyorlar.

Bu uygulamaları indirdiğinizde örnek verecek olursak, x kanalına üye olmanız halinde 10 uc, x videoyu izlemeniz halinde 5 uc kazanabilirsiniz gibi ibareler yapıyor. Ücretsiz bir şekilde Uc kodu satın almak isteyen Pubg oyuncuları ise bu şekilde ücretsiz kodlara erişebiliyorlar. 

PUBG Ücretsiz Uc Kodları Hilesi 2023

Ücretsiz bir şekilde UC kodu kazanmak hayli zor. Ancak imkansız değil, bazı uygulamalar, bir indirme karşılığında size ücretsiz UC kodu verebiliyorlar. Ayrıca yine bazı siteler, telefonunuzdan mining yaparak bilgisayarınız açık kaldığı saat süresince size UC kodu verebiliyor. Örnek olarak 1 saat karşılığında 5 UC, 10 UC gibi düşünebilirsiniz. 2023 yılında APK hileleri ile alınmış olan PUBG ücretsiz UC Kodları;

 • DH138-1NDF8-3B193
 • 4BSDF-8B130-48H1B
 • SDLA8-3VASB-47GSD
 • FLAG2-71GRV-8DSFV
 • 7834V-SDF84-B4QWB
 • D7BSD-F94R8-NSDFG
 • V1238-BFDS9-KN1WV
 • SF8I5-WSFBU-1STBU
 • 481BF-DBSF9-423R0
 • SNVCX-NYA6F-FGLSI
 • SMBVZ-YRJAB-VRIAO
 • XFPNQ-BDFBR-7HWVT

Sizle için bu uygulamaların veya sitelerin son derece güvenilir olmadığını belirtmekte de fayda var, çünkü bu siteler cihazınız üzerinde mining yaparak bilgisayarınızın işlemcisini kullanıyor, bu da zamanla bilgisayarınızın ciddi hasarlar alabileceği anlamına geliyor, bu nedenle lütfen bu uygulamalara veya sitelere kesinlikle güvenmeyiniz.

PUBG Mobile Bedava UC Kodları 2023

Bazı mobil uygulamalarda hiçbir karşılık olmaksızın bedava UC kodu verildiği söyleniyor. Bu uygulamalar sizlere basit birkaç görev karşılığında veya uygulamayı açık tutmanız karşılığında bedava UC kodu kazanabileceğinizden bahsediyor. Oysa ki bu koca bir yalandan ibaret. Sizler için Yurt Dışı Kaynaklı PUBG bedava UC kodları;

 • US81G-48B8F-B38BD
 • F981B-D8DSP-FB23E
 • 8BFSD-F018B-A1FLA
 • NFOMA-NXV17-6BF8E
 • BAFIB-QSDFB-VA8NB
 • DSFS8-IBWAB-CXASF
 • BAIB9-1ASF8-BZVMH
 • GYHQS-BFNIR-IZJBX
 • CX2W1-IAHBW-FV9AW
 • 678UD-S1ES0-G9HGF

Sizlere bedava UC kodu veren kişiler ya bu kodları para ile satın alıyorlar ya da hile yaparak başkalarının hesaplarını ele geçirip bu kodları Paylaşıyorlar. Bu kodlar çalındığı için doğal olarak yasal açıdan dolandırıcılık yapmış oluyorlar. Ancak bazı uygulamalar ise bu uygulamaları para ile ediniyor ve müşterilerine de bu uygulamaları mining karşılığında verebiliyorlar peki sistem nasıl işliyor?

Sistemin işleme mantığı çok basit, mutlaka kripto para mining olayını duymuşsunuzdur. Pek çok uygulama, sizin telefonunuzun işlemcisini kullanarak mining yapmak için matematik problemleri çözüyor ve bu sayede bitcoin veya herhangi bir kripto para kazanıyorlar.

Bunun karşılığında elde ettikleri gelirin çok küçük bir kısmını sizinle paylaşıyorlarlar, buraya kadar her şey size çok normal gelebilir, ancak UC kodu kazanmak için telefonunuzun işlemcisinin kullanılmasına izin verirseniz kısa bir süre sonra telefonunuz aşırı kullanımdan dolayı bozulur, bu tıpkı senede 20,000 km kullanılan bir arabayı senede 400 bin km kullanarak çabucak tüketmek gibi.

Pugb Mobile Hile Programı Var mı?

Pubg oyuncularının tamamı, mobil uygulama olmadan önce bu oyunu bilgisayarlardan oynuyordu, ancak uygulamanın mobil versiyonun çıkmasıyla beraber pek çok oyuncu oyunu cep telefonlarından oynamaya başladılar. Her oyunda olduğu gibi elbette Pubg’de de oyuna hile karıştıranlar ve hile ile oynamaya çalışanlar mevcut, ancak oyun hile kullanılmasına kesinlikle izin vermiyor.

Eğer özellikle multiplayer oynarken hile kullanırsanız kısa bir süre içerisinde IP banına kadar gidebilen çok ciddi cezalar ile karşılaşabilirsiniz,  Peki Mobil cihazlar için hile programları var mı? Elbette var,

bedava uc kodu üretme merkezi

PUBG UC hile ile silah atışlarınız kesinlikle sekmiyor ve her zaman profesyonel atışlar yapıyorsunuz. Bir diğer hilede yukarıda bahsedilen UC kod hileleri, bu kodlar çok pahalıya satıldığından hile yapılmak zorunda kalınıyor. Kodları nasıl edinebileceğinizden yukarıda bahsettik. 

Görev ile PUBG Bedava UC Kodu Kazanma 2023

Pubg’de ücretsiz UC kodu kazanmak için play store veya app store üzerinden uygulama indirerek ve bu uygulamaların düzenlemiş oldukları çekilişlere katılarak ücretsiz bir şekilde UC kodu kazanabilirsiniz. App store veya google play store üzerinden ‘’Daily Giveaway’’ uygulamasını indirebilir ve uygulamanın vermiş olduğu görevleri yerine getirerek bedava UC kodu kazanabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı son derece basit olup sadece istenen görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. İstenen görevleri yerine getirdiğiniz zaman çok basit bir şekilde Uc Kodu hilesini Pubg’de uygulayabilirsiniz.

Generatör APK ile PUBG Bedava UC Kodları 2023

Google Play Store üzerinden veya App store üzerinden Uc kodu almak istiyorsanız bedava UC kodu üretme merkezi adı altında generatör gibi programlar bulunmaktadır. Bu programlar telefonunuzun işlemcisini kullanmakta ve telefonunuz ile kripto para gibi UC üretmektedir, telefonunuzun işlemcisi ne kadar yüksek ise o kadar çok UC kodu üretilmekte ve kazanmaktasınız. Generatör APK uygulamasını açık tuttuğunuz süre boyunca UC kodu kazanmaya devam edersiniz. Generatör ile alınmış bazı PUBG bedava UC kodları;

 • T1E83-N2RSA-D9N12
 • 30DSF-OLNSD-VF73Y
 • HV2F9-HGB3E-8Y1JR
 • F8SUA-JB2V1-EFIBX
 • CV94-32EDF-O0983
 • RBZXC-7UJAS-T1W6V
 • F71WE-RF1BC-FBROK
 • NA4DF-V1WRF-OJ1N4
 • F7KUA-SDFVM-JI8WA
 • ZV9L3-2WEF0-HBADF
 • VTA31-C2H9X-D1S0C
 • VBS4F-PL37G-BDFQ9

Telegram ile PUBG Hileleri ve Bedava UC Kodları

En çok kullanılan Pubg hileleri özellikle silah sekmeme hilesi ve bedava UC kodları için Telegram grupları yada kanalları mevcuttur. Sekmeme hilesi oldukça işe yarayan ve profesyonel bir silah kullanımı sağlayan önemli hilelerdendir. Bu hile sayesinde atışlarınız daha güçlü olacak ve sekmeyecek, bir 2 atışla karşıdaki rakibi vurabileceksiniz. İşte 2023 yılında PUBG bedava UC kodları ve hileler paylaşan Telegram grupları yada kanalları;


Giriş

Giriş

Git

Git

Giriş

Giriş

Git

Git

Giriş

Giriş

Bedava Uc Kodu Yükleme Merkezi Nedir?

İnternette bulunan pek çok uygulama sayesinde bedava UC kodu kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, android işlemcili bir telefonunuz var ise, Play Store, IOS işlemcili bir telefona sahip iseniz, App Store üzerinden bedava UC kodu üretme merkezi programlarını kullanabilir ve UC kodu üretebilirsiniz. Bunun için uygulamalar sizden telefonunuzun açık kalmasını talep edebilmektedir.

Telefonunuzun uygulaması açık kaldığı süre boyunca UC kodu kazanmaya devam edeceksiniz. Ne kadar kazanacağınız ise tamamen telefonunuzun işlemcisine göre değişebilmektedir. Yüksek işlemcili ve pahalı bir telefon ise Uc kodu kazanmanız çok daha kolay olabilecektir. UC kodu kazandıktan sonra, topladığınız UC’ler ile uygulama içi satın alma işlemleri gerçekleştirebilir, kıyafet, aksesuar, silah vs satın alabilirsiniz. 

Bunlar telefonunuza zarar verebileceğinden dolayı isterseniz, mobil uygulama üzerinden Pubg’den ücretli bir şekilde UC kodu edinebilir ve bu sayede herhangi bir hileye gerek duymadan UC kodu kazanabilirsiniz. Uc kodları çok pahalı olmamakla beraber, kredi kartı veya banka kartı ile satın alınabilmektedir.

51 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu