Bedava Call Of Duty: Warzone Hesaplar CP Points 2023

150 kişi ile başlayan Call of Duty: Warzone aksiyon ve savaş temalı hızlı akan bir oyundur. Oyun içerisinde nişan alma yetenekleri oldukça kritik bir yerdedir. Tamamen nişan al ve vur mantığıyla çalışan oyun birinci şahıs kamera açışıyla oynandığından kolaylıkla vurulamayan dinamiklere sahiptir. Bu yüzden birçok kişi AimHack (nişan alma hilesi) satın almaktadır. Fakat sizler bu hileye sitemizden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Bu hile sayesinde ateş ettiğinizde mermilerin tamamı düşmanın üzerine giderek kolaylıkla düşmanınızı alt etmiş olursunuz. Aim Hack birçok hileden farklı olarak oyun içi oynanışınıza etki etmektedir. Bu hile birçok farklı hile ile kullanıldığı taktirde oyun içi baskınlık artmış olacaktır.

Aim Hack sayesinde düşmanlarınızı gördüğünüz anda silahınızı düşmanın üzerine getirmeye gerek kalmadan öldürebilirsiniz. Bu da karşınıza çıkan herhangi birinin anında karakterinin kafasına gelecek atışlar sayesinde oyunu kaybetmesini sağlar.

Hileyi satın almak için çeşitli siteler ve kullanıcılar bulunmaktadır. Eğer bir Aim Hack kullanıcısıysanız kaliteli hileleri kullanmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde hile kullanımı tespit edilirse hesabınız kalıcı olarak kapatılmaktadır. Hile alırken dikkatli olmalı ve satın aldığınız hileye ve kullanımına özen göstermelisiniz. sitemiz aracılığıyla aldığınız bu hileler kolay araştırmalarla bulunabilecek ve hem kullanışlı hem de bedava olarak bulunabilecek hale gelmiştir.

Bedava Call Of Duty: Warzone Görünmezlik Hilesi Alma

Görünmezlik hilesi rakipleriniz tarafından görünmemenizi sağlamaktadır. Hiçbir rakip tarafından görünmeden rakiplerinizi burabilirsiniz. Birçok hileye göre daha az tercih edilen bu hile apaçık hile kullanıldığı anlaşıldığından Call of Duty: Warzone içerisinde kısa sürede banlanmaya sebep olabilir. Fakat buna rağmen kaliteli hilelerle banlanma engellenebilmektedir.

Sitemizden aldığınız hilenin yorumlarını incelemede fayda olacaktır. Kullanıcıların hesabının riske girmediği hileleri bedavaya bulabilir veya bu hilelere belirli şartlarda sitemizden sahip olabilirsiniz. Bulunan hile ne kadar az riskli olsada dikkatli kullanılmalıdır aksi durumda hesabınız banlanabilir.

Bedava Call Of Duty: Warzone CP [Cod Points] alma

Call Of Duty içerisinde mikro satın almalar bulundurmaktadır. Satın almalar ile Cod Point alınabilmektedir. Cod Ponits oyun içi paralardır. Bu paralar ile çeşitli desenler veya skinler alınabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar paralarını oyun içi paraya çevirerek satın alımlar gerçekleştirebilmektedirler. Call Of Duty: Warzone bedava CP alma yöntemleri bulunmaktadır.

Bu yöntemlerden en kolayı Steam kodları veya birçok kod paylaşan kişilerden bu kodları alarak oyun içi. Paraya çevirmektir. Aşağıda bulunan birçok kodu kullanarak tamamen bedava olarak CP sahibi olunabilmektedir. Bu kodlar güncel olup kullandığınız taktirde hesabınıza yatacak CP’ler sayesinde istediğiniz desenleri, kıyafetleri alabilir Pass sistemine giriş yaparak düzenli hediyeler kazanabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz kodların listesi ise şöyledir:

7UL9QD59PCYL
GUMH539IXF6R
NAKIF2WKR4U4
APJD6A18KK57
1N98RKCJ21JA
ZRS5NV1N2NQ9
VX8XRCR1A00L
BP0M2ULQ49ID
RGE2KZE81EW8
7AFYJ0PQ7Z09
TYP71TOY90AX
9K3GID6BLDLL
KB1VOFN90MOR
B569O0DUQS8V
1WTL4XM3V4A8
YKAUJUY7KVL7
RQBCCYRQ41Z0
I0P1BW5Q283G
Y753ENQYMGBP
EKXDPGENXQ4F
M035B4R8XFAR
L92ESY6SME5M
WD905TFVIWQJ
1JIGF8VB8OPN
4YYKAGUK7E99
35IZDP23X6ZV
TU3416A053WP
ACF8RZUUOKHL
7YC0S6L9XNG3
0LA7II4YM036
UJZK7JYKMK5O
S81F0JG8JNQT
V879TUVSO5GT
3EO7E2WAFQWB
O6ZUZ0BWDKO0

Bedava Call Of Duty: Warzone Battle Pass Alma

Call Of Duty Battle Pass oyun içerisinde düzenli hediyeler veren bir hediye sistemidir. Cod Ponits aracılığıyla satın alınan Battle Pass oyun oynadıkça ilerleyebileceğiniz bir sisteme sahiptir. Verilen görevleri birer birer yaparak seviye atlanılabilmektedir. Seviye atlandıkça daha değerli ödüller verilmektedir. İçerisinde desenler, kostümler ve Cods Pointler barındıran Battle Pass yeterli seviyeye geldiğinde verdiğiniz Cods Pointleri size geri vermektedir.

Bu sayede bir defaya mahsus satın alarak düzenli Battle Pass sahibi olunabilmektedir. Üstte belirtilen kodlar sayesinde oyun içerisinde bedava Call Of Duty: Warzone Battle Pass alma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Battle Pass’i ücretsiz alabilmek için site site dolaşmanıza gerek yoktur.

Bedava Call Of Duty: Warzone Yüksek Seviye Skinli Hesaplar ve Şifreleri

İlgi çekici skinler barındıran hesaplar her zaman ilgi çekmektedirler. Oyuncular hesap satın alarak yüksek seviye skinli hesapların sahipleri olmaya çalışmaktadırlar. Bu hesapların fiyatları değişkenlik göstermekle beraber bedava hesap ve şifrelerinin bulunmaları samanlıkta iğne aramaya benzemektedir. Sizin için bedava hesap ve şifrelerini derledik.

Bu hesapları ve şifrelerini girerek kolaylıkla bu hesapların sahipleri olabilir ve yeni skinlerinizi tamamen bedava olarak kullanabilirsiniz. Aşağıdaki şifreler sayesinde satın almaya gerek kalmadan bu hesaplara giriş yapabilirsiniz. 

Bedava Yüksek Seviye Skinli Hesap Ve şifreleri:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu