Kuveyt Türk Bankası Kredi Kartları Aidatları

Katılım bankacılığı alanında önder bankalardan biri olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarından bazılarında aidat ücreti alırken bazı kartlarda ise aidat ücreti almamaktadır.

Kredi kartı aidat yasası ile birçok kişi bankalarından aidatlarını geri alma şansına kavuştular. Eğer sizde Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterisi iseniz kredi kartı aidatı geri alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Lakin bu yazımızda kredi kartı almak istiyorsanız kredi kartları aidat konusunda bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Nedir?

Kuveyt Türk Katılım Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu kartlar arasında sadece bankamatik kartı olarak geçen Sağlam Nakit Kart alımı gerçekleştirdiğiniz takdirde herhangi bir ücret ödemesi yapmazsınız. Eğer esnafsanız ya da Kobi sahibi iseniz alacağınız Esnaf Kart ya da Kobi kart için istenen yıllık aidat ücreti 100 Türk lirasıdır.

Kuveyt Türk Altın Kart Nedir?

Bankamatik kartı olan Sağlam Nakit Kart’ın kredi kartı özelliğine sahip olanı Sağlam Kart için de istenen yıllık aidat ücreti 0 Türk lirasıdır. Yani herhangi bir ücret ödemesi gerçekleştirilmemektedir.

Çiftçiler ve hayvancılık ile uğraşanlar için oluşturulmuş olan Tohum Kart yıllık ücreti olarak 100 Türk lirası alınmaktadır. Ayrıcalıklı bir işletme sahibi iseniz alabileceğiniz olan Business Plus kredi kartı için istenen yıllık aidat ücreti 100 Türk lirasıdır.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Nedir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterisi iseniz ve kredi kartı sahibi iseniz ya da yeni müşteri olup kredi kartı almak istiyorsanız Gümrük Bakanlığının çıkardığı yasa ve Yargıtay kararı baz alınarak kredi kartı aidatınızı geri alabilirsiniz.

Aidatınızı geri alabilmek için gerekli adımları bir sonraki yazımız olan Kuveyt Türk Katılım Bankası Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır başlıklı yazımızda detayları inceleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu