Betopan Güncel Fiyatları 2023

İnşaat sektörlerinde kullanılan malzemelerden biride betopan malzemesidir. Betopan Fiyatları 2023 yılında artış göstermektedir. Ekonomik şartların yükselmesi ne yazık ki her sektörde zamlanmayı mecbur kılar. Betopan fiyatlarına geçmeden önce malzeme hakkında genel bilgi, bu malzemeyi kullanmak isteyenler adına oldukça bilgilendirici olacaktır. Betopan inşaat yapılarında kullanılan içeriğinde çimento ve talaş olan bir levha cinsidir.

Dönüştürülebilir olması, insana ve çevreye zarar vermemesinden dolayı sıklıkla tercih edilen bir yapı malzemesidir. Kolaylıkla temin edilebilecek malzemeler arasında yer alması da kullanım alanlarını giderek arttırmaktadır. Betopan yapı malzemesi istenilen ölçülerde kesilip hazırlanabilmektedir. Böylelikle inşaatlarda pratik olarak inşa çalışmalarına başlanabilmektedir.

Betopan Güncel Fiyatları 2023 yılında çeşitli firmalara göre de değişkenlik göstermektedir. Yapı malzemesi satışı yapan büyük marketlerde betopan bulmanız muhtemeldir. Marketlerin yanı sıra ikinci el olarakta betopan malzemesi temin edebilirsiniz. Elbette ki marketten alınan sıfır bir betopan malzemesine göre ikinci eller çok daha uygun fiyatta olacaktır. Betopan ister sıfır olsun isterse ikinci el olsun özellikleri açısından çok kıymetlidir.

PERAKENDEPLAKA FİYATI
8mm10,95 TL
10mm13,70 TL
12mm16,45 TL
14mm19,20 TL
16mm21,95 TL
18mm24,65 TL

2.El Betopan Fiyatları

Betopan fiyatları yalıtımlı gücü ve suya dayanıklı olması ile oldukça yüksektir. Bu yüzden 2.El Betopan Fiyatları alıcılara çok cazip gelmektedir. Özellikle toptan alımlarda sıfır fiyatlar maliyeti oldukça zorlamaktadır. Günümüzde ekonomik gelirin yaşam standartlarını düşürmesi ile herkes ikinci el pazarına yönelmiş durumdadır.

İnşaat sektöründe de bu oldukça sık rastlanan bir durumdur. İkinci el olarak adlandırdığımız inşaat malzemeleri kullanılmış veya hasarlı mal olarak algılanmamalıdır. Kullanılmayan, fazla malzemeler ikinci el inşaat pazarında alıcısını bekler.

2.El Betopan Fiyatları sıfırına göre çok daha makuldür. Buda inşaatın maliyetini biraz olsun düşürmektedir. İkinci el betopan malzemeler ebatlarına göre ücretlendirilmektedir. Prefabrik, duvar yapılarında kullanılan betopan’ın ikinci el fiyatları kalınlığına göre değişmektedir. Sekiz mili metre kalınlığında ikinci el betopan 80 liraya alıcı bulmaktadır.

Betopan Fiyatları Tekzen

Tekzen yapı marketlerde güvenle betopan alışverişi yapılabilmektedir. Betopan fiyatları Tekzen kalınlıklarına göre fiyat artışına uğramaktadır. Dış cephede kullanılacak olan betopan malzemeler en az 8 milimetre ve en fazla 30 milimetre kalınlıklarında satılmaktadır.

Kullanım ihtiyacına göre kalınlığın ve boyutun belirlenmesi önemlidir. Tekzende betopan fiyatları desene, paneline göre de fiyatlandırılmaktadır. Düz betopan levha fiyatı Tekzen yapı markette 8 mili metre kalınlığında metrekare fiyatı 40 liradan alıcı bulmaktadır. Adet fiyatı ise 100 liradan satışa sunulmaktadır. 30 milimetrelik lehvalar ise 450 liraya satılmaktadır.

Betopan Fiyatları Koçtaş

Koçtaş marketlerde Betopan fiyatları oldukça caziptir. Koçtaş kalitesi ile yapı malzemesi kullanmak garantici olmaktadır. Betopan fiyatları Koçtaş firmasında 8 milimetresi adet fiyatı 190 liradan satılmaktadır.

30 milimetre kalınlığında 125*280 cm olan betopan levhalar ise oldukça pahalıdır. Bu lehvalar adet fiyatı 470 liradır. Kalitesinden ödün vermeyen Koçtaş’ta inşaat malzemeleri oldukça karlıdır. Ancak yine de fiyatların iyi analiz edilmesinde fayda vardır.

Betopan 8mm Fiyatı 2023

Betopan malzemelerde en düşük fiyat 8 milimetrelik levhalarda görülmektedir. Betopan 8mm fiyatı 2023 yılında artış gösterse de makul sayılan malzemelerdendir. Genellikle 125×250 cm aralığında satılabilmektedir. 8 mm olan betopan fiyatları 98 ila 110 lira arasın satışla sunulmaktadır. Eni ve boyundaki değişiklikler fiyat artışını sağlamaktadır. Buna göre 8 mm olsa bile ebatları 125×300 cm olan betopan malzemeler 120 liraya satılmaktadır.

Ev ve iş yerlerinde betopan malzemesinin kullanılması sayesinde ısı ve ses yalıtımı kusursuz olabilmektedir. Betopan levhalarının suya karşı dayanıklı olması nem olayını ortadan kaldırmaktadır.

Bir yapı malzemesinde olması gereken her türlü özellik betopan levhasında mevcuttur bu yüzden hem kullanışlı hem de zamana karşı dayanıklıdır. Buda kullanımını oldukça arttırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu