Sahte Numaradan Yakalanmadan Birilerini Aramak 2023

Sahte numaradan yakalanmadan birilerini aramak 2023 yılında nasıl ilerliyor, bu konu hakkında detaylı bilgi verdik. Bu sayede sahte numaraya ilişkin kullanımları detaylı bir şekilde sizler de bulabileceksiniz. Bazen birini aradığımız zaman, sahte numara kullanmak durumunda kalırız. Kendi numaramız görünsün istemeyiz.

Bu bazen bir ihbar olabilir bazen de kendi kimliğimizi saklama duygusu ya da kimliğin açığa çıkma kaygısı olabilir. Bu gibi sorunların önüne geçmek amacı ile sahte numara kullanımı da mümkün olmaktadır. Peki nasıl? Gelin birlikte sahte numara nasıl alınır, sahte numara nasıl kullanılır, uygulamaları var mıdır, bu soruların yanıtlarını içeriğimizde arayalım.

Sahte Numara Nasıl Alınır?

Sahte numara nasıl alınır diye merak ediyorsunuz. Çeşitli gizlilik nedenleri ile böyle bir numara almak isteyebilirsiniz. Şirket numarası ya da grup numarası olarak kullanmak isteyebilirsiniz. İster normal iletişim hattı olarak isterseniz de bazı uygulamalar hattı olarak bu numarayı kullanmak isteyebilirsiniz.

Sahte numara kulağa pek hoş gelmiyor. Bunun için bir diğer isim ise sanal numara olarak kullanılıyor. Sanal numara ya da sahte numara aslında ikisi de aynı şey. Numarayı istediğiniz ülkeden ya da Türkiye’ den dahi satın alabilmeniz mümkün oluyor.

  • Bunun için sahte numara satan online siteler vardır. Güvenilir bir şirket ile çalışmak her zaman için sizlere de güvenilir işlem sunacaktır. 
  • Sahte numara uygulamasını indirmeniz gerekir. Masaüstüne ya da Android, IOS gibi işletim sistemlerine indirme sağlamanız mümkündür.
  • Hangi ülkeden numarayı tercih ediyor iseniz bu ülkeyi seçebilirsiniz.
  • Ardından almak istediğiniz sahte numarayı seçersiniz.
  • Sahte numara satın al değdiniz zaman online üzerinden kredi kartı ile ya da havale yaparak bir numara satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Sahte Numara Alma Ücretsiz

Sahte numara alma ücretsiz şekilde yapılabilir. Bunun için iletişim numarasını ücretli şekilde alırsınız. Ancak sadece Whatsapp üzerinden kullanım için sadece Whatsapp numarası satın alıyor iseniz, Sahte numara alma ücretsiz olabilir. Bunun için bulunan ücretsiz uygulamalar da bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanmak faydalı olabilir.

Sahte Numara Alma Uygulamaları

Sahte numara alma uygulamaları giderek çoğalmaktadır. Bu uygulamalar hakkında bilgi verecek olursak hem ücretli hem de ücretsiz hizmet sunarlar. Ancak ücretsiz şekilde sunulan hizmetler her zaman sınırlı olmaktadır. Ücretli sistemler ve ücretli şekilde numara satın almak ise, daha kapsayıcı olabilir.

Bu numarayı hangi amaç ile kullanacağınıza da bağlı olabilir. Sürekli değiştirilecek olan bir numarayı uygulamayı indirerek sürekli ücretsiz şekilde alıp yenileyebilirsiniz. Ancak şirket adına ya da özel bir kurum adına alınacak olan numaraların ücretli olması iletişim ağının kapasitesini de buna uygun şekilde açacaktır.

Sahte Numara ile SMS veya Kod Onaylatma

Sahte numara ile SMS veya kod onaylatma işlemi söz konusudur. Siz numarayı aldıktan sonra 6 haneli bir kodun çağrı yöntemi ile ya da sms yöntemi ile size ulaşması beklenir. Eğer kodu almadıysanız, 10 dakika beklemeniz gerekir. Ancak on dakikayı geçmesine karşın bir kod almadıysanız sahte numarayı aldığınız yer ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Sms ile gelen kodu onaylattığınız takdirde sahte numara artık size ait olacaktır. İnternetten bazı sitelerdende sahte numara ile kod veya sms onaylatabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu