Bim Toz Şeker Fiyatları 2023

Bim de diğer zincir marketler gibi kendi markasını çıkararak toz şeker satışına başlamıştır. Sadece şeker de değil tüm kuru bakliyatta ve diğer tüm stantlarda bulunan mevcut ürünlerden bir adet kendi markasını yaratmıştır. Bim toz şeker fiyatları Safi Beyaz Şeker 1 kilogramlık fiyatı 25 Türk Lirasıdır. Irmak beyaz toz şeker 5 kilogramlık fiyatı 122 Türk Lirasıdır. Tak Küpü isimli beyaz toz şeker ise 2 kilogramı 52 Türk Lirası olarak satışa sunulmaktadır.

A101 Toz Şeker Fiyatları

A101 de bim gibi kendi markasını oluşturmuş ama diğer çeşitli tüm markaları da marketlerin de bulundurmaktadır. Örneğin Bim de 2 ya da 3 çeşit toz şeker bulunurken a101 de birden fazla toz şeker çeşidi bulunur. Üstelik aktüel ürün günlerinde başka markalara da ait toz şekerler gelmektedir.

A101de toz şeker fiyatları şu şekildedir; Petek şeker 1 kilogramı 20 Türk Lirasıdır. Petek beyaz toz şeker 5 kilogramı 106 Türk Lirasıdır. Gül Aras beyaz kristal toz şeker 1 kilogramı 27 Türk Lirasıdır. Nar marka beyaz toz şeker 1 kilogramı 26 TL 50 Krş olarak raflarda ki yerini almıştır. Bu markaların 5 kilogramlık toz şeker fiyatları ise 125 Türk Lirasından aşağı değildir.

Şok Toz Şeker Fiyatları

Toz şeker fiyatları bu tarz zincir marketler de genelde aynı fiyatta sayılır. Bazı büyük indirimler olmadığı sürece fiyatların alış ve satışından dolayı yakındır. Şok da diğer marketler gibi kendi markasını çıkaran bir firmadır. Bu tarz marketlerin kendi çıkardığı markalar diğer markalara oranla daha ucuz olmaktadır. Şokta toz şeker fiyatları şu şekildedir; Yeni çıkan bu marka Türk Şeker Toz Şeker 5 kilogramlık şeker paketi 85 Türk Lirasıdır.

Diğer market ve markalara göre daha ucuz olmasının sebebi kendini yeni yeni tanıtacak olan yeni bir şeker firması olmasından kaynaklanmaktadır. En kısa zaman da bu marka da da diğer fiyatlara yaklaşır. Altın Küp Toz Şeker 5 Kilogramı 122 Lira 50 kuruştur. Altın küp 2 kilogramlık beyaz toz şeker ise 52 Türk Lirasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu