Bedava Steam Key 50₺ – 100₺ Cüzdan Kodları 2023

Oyun tutkunları için Steam oyunlarında en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de steam key cüzdan kodu olarak bilinmektedir. Ücretsiz Steam kodları 2023; Genellikle oyun içerisinde belli bir ücret karşılığında satın alınan bu keyler, oyuncuların birçok alanda farklı özellikler ve oyunlar edinmesini sağlayabilmektedir. Bu nedenle oyuncular steam anahtarlarına herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilmenin yollarını arayabilmektedir. Bedava steam key cüzdan kodu ise bu yollar arasında sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Ücretsiz Steam Key Cüzdan Kodu Nedir?

Steam key cüzdan kodu, Valve Software tarafından geliştirilen ve Steam oyunlarında kullanılmakta olan bir tür ödeme yöntemi olarak ifade edilmektedir. Steam Key cüzdan koduna sahip olan oyuncular bu kodu Steam’a yüklediklerinde, kodun değeri kadar oyun içi kullanılabilecek bir paraya sahip olabilmektedir.

Örneğin; 25 TL değerinde bir cüzdan kodu bulunan oyuncu bu kodu Steam’a yüklediğinde, 25 TL’lik bir oyun satın alabilmekte ya da oyun marketinden karakteri güçlendirebilecek silah, mühimmat ve bunun gibi çeşitli ekipmanlar satın alabilmektedir.

Steam Key Cüzdan Kodu oyun içerisinde belli bir üret karşılığında satın alınmaktadır. Ancak oyuncuların bu kodlara hiçbir ücret ödemeden de erişebilmesi ve bedavadan oyun ya da ekipman satın alabilmesi de mümkündür. Steam Key Cüzdan Kodları 3, 5, 10, 25, 50, 100 ve 200 TL değerinde olup, kullanıcılar kodun değeri kadar Steam hesabından alışveriş yapabilmektedir.

Bedava Steam Key Cüzdan Kodları 2023

DK11T-GS252-G2DV4DWT8B-PZFX7-TQ3AB
POLDC-Q15G0-602V2R31ZC-QF4W1-62E14
GMAZE-REX92-3GRS3Q12UV-2FG43-X2P13
2ECZ2-9LUSZ-Y1RZ21H2309-V4L1U-P1F5W
R1ZXX-VTE62-01TEXE1L12-A38BA-3Q1XO
W31YH-C3ZW6-3DRXEXK2YD-1K7RC-I93JG
PFRAG-L9IKB-W08QAB16IG-9F1RF-71B5X
RCA3C-QF710-62EH2X51DI-K1Q9R-83SKR
1E841-ER21Y-D19P4K818R-4VNE1-NJ4V1
P318W-G21M7-SE478HJ190-582FI-BQ45F

Bedava Steam Oyunları içinde Neler Alınır?

Steam key cüzdan kodu, adından da anlaşılacağı üzere yalnızca Steam hesabı üzerinde kullanılabilmektedir. Oyun tutkunları, özellikle de Steam oyunlarını oynayan kişiler için önemli bir yere sahip olan cüzdan kodları, Steam hesabı üzerinden pek çok farklı oyunu satın alabilme ya da oyun içerisinde çarı ve karakteri güçlendirebilmek adına silah, skin, mühimmat ve bu gibi ekipmanları satın alabilmeye yaramaktadır.

Steam’da bir çeşit ödeme yöntemi olduğundan, oyun içerisinde farklı silahları satın almak isteyen ve bunun gibi alışverişlerde bulunmak isteyen oyuncuların Steam Key cüzdan koduna sahip olması ve bu kodları hesabına tanımlayarak hesap içerisinde kullanabileceği steam keye sahip olması gerekmektedir.

Bedava Steam Key Cüzdan Kodu Nasıl Alınır?

Steam oyuncuları cüzdan koduna sahip olabilmek için genelde belli bir ücret ödemek durumundadır. Fakat bazen kullanıcılar parası olmadığında ya da ücret ödemek istemediğinde çeşitli oyun siteleri tarafından ziyaretçilerine özel olarak sunulan bazı cüzdan kodlarını kullanmayı tercih edebilir.

Bu gibi sitelerde herhangi bir ücret ödemeden sahip olunabilecek bedava steam key cüzdan kodu bulabilmek mümkün olurken, oyuncular bu kodlar sayesinde oyun içerisinde avantajlı bir konum elde edebilmektedir.

Bedava Steam Key Hesapları Kazanma Hilesi Nedir?

Steam oyuncularının bedava Steam Key elde edebilmesi için tercih ettiği pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bedava Steam Key hesapları kazanma hilesi de bu yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bedava Steam Key hilesi sayesinde oyuncuların her biri random key elde edebilmekte ve böylelikle herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmadan bu kodlara sahip olabilmektedir. Steam random key hilesi yapabilmek adına çeşitli oyun sitelerinden faydalanabilmek mümkün olurken, oyuncular gamepazari.com adresini ziyaret ederek de bu hileyi yapabilmekte ve ücretsiz key kodları edinebilmektedir.

Bedava steam key kodları elde etmek isteyen oyuncuların öncelikle bu site üzerinden üyelik oluşturması gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamlayıp hesabını doğrulayan oyuncular “E-pinler” menüsüne giderek kendisi için sunulan Steam Key kodunu ücretsiz olarak edinebilmektedir. Elde edilen bu kodu kolay yoldan Steam’a yükleyen oyuncular artık kodunu kullanıma hazır hale getirmiş olacaktır.

Bedava Steam Key Kodu Bulma Yöntemleri

Steam oyunlarında oyuncular için gerekli olan Setam Key kodları çoğu zaman para ile satın alınabilmektedir. Fakat ücret ödemek istemeyen oyuncular bedava Steam Key kodu bulma yöntemleri hakkında araştırmalarda bulunmaktadır.

Bedava Steam Key kodu bulma yöntemleri çoğu zaman değişiklik gösterirken, bazı bilinen ve güvenilir oyun siteleri bu yöntemler arasında yer almaktadır. Game Pazarı, Epicgames ya da Thats Game Pro piyasadaki en güvenilir ve kaliteli oyun siteleri olarak örneklerdir. Bu gibi siteleri ziyaret eden oyuncular kendileri için bulunan ve hazırlanan steam key kodlarına ücretsiz olarak erişebilmektedir.

Bu kodlardan bazıları çoğu zaman çeşitli hileler ile elde edilebilirken, bazıları ise oyunlarda kazanılmış ya da gönüllü oyuncular tarafından verilmiş olan kodlardır. Böylelikle oyun siteleri üzerinden edinilen Steam Key kodları çarı ya da karakteri ücretsiz olarak güçlendirebilmek, çeşitli ekipmanlara ve özelliklere sahip olmak mümkün hale gelecektir.

Ücretsiz steam key kodu bulma yöntemlerinden bir diğeri de, Steam bünyesindeki bazı oyunları takip edip oynamaktır. Bedava Steam Key kodu veren oyunlar bu kapsamda oyunculara hem keyifli vakit geçirebilme, hem de hediye Steam key kodu kazanmaya yardımcı olabilmektedir.

Steam bünyesindeki key kodu veren oyunlar; OMON Simulator, Serial Cleaner, Zombie Driver, Amaze Gears ve Chocolate makes your happy: Hallowen oyunları olurken, bu tür oyunları oynayan oyuncular sıklıkla hediye Steam Key kodu alabilmektedir.

Öte yandan ücretsiz steam key kodu bulma yöntemleri arasında yer alan kod üreticiler de, alternatif bir yol olarak tercih edilebilmektedir. Steam key kodu hilesini bilgisayarına indiren ve kurulumunu gerçekleştiren oyuncular, bu hile programı sayesinde kendisi için Steam Key kodu üretebilmektedir.

Bu doğrultuda piyasada pek çok farklı hile programı bulabilmek mümkün olurken, bu programlardan bazıları zararlı yazılımlardan meydana geldiği için bilgisayara ve oyuna zarar verebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına doğru programı seçtiğinden emin olunmalıdır.

Telegram ile Bedava Steam Kodları 2023

Telegram üzerinden yabancı kaynaklar tarafından bedava Steam cüzdan kodları paylaşılır. Ayrıca ziyaretçiler arasında çekilişler düzenlenebilmekte ve çekilişi kazanan üyeler için kullanılmamış olan ücretsiz steam key kodları gönderilebilmektedir. Bu nedenle oyuncuların Telegram üzerinden çekilişlere katılması da faydalı olacaktır. Güncel yer alan ücretsiz Steam Key Cüzdan Kodları için Telegram grupları veya kanalları ise şu şekildedir:


Free Steam
Git

Steam Ruskie
Git

Free Steam Games
Git

Free Steam 2
Git

Free Games & Steam Cüzdan
Git

Steamci
Git

Hangi Sitelerde Ücretsiz Steam Key Kodu Bulunur?

Ücretsiz steam key kodu veren siteler üzerinden üyelik oluşturan oyuncular, bu sayede herhangi bir ücrete tabi tutulmadan kod elde edebilmektedir. Bu gibi sitelerde genelde tek sefere mahsus olmak üzere kişisel bilgileri ve e-posta adresi talep ederken, oyuncular farklı isim ve bilgilerle de yeni üyelikler oluşturabilmekte ve böylelikle daha fazla ücretsiz kod elde edebilmektedir.

Birçok farklı oyun sitesinde bedava steam key kodları sık sık güncellenebilmekte ve yeni kodlar sunulabilmektedir. Dolayısıyla oyuncuların en bilindik oyun sitelerini zaman zaman ziyaret etmesi, güncellenen kodlardan faydalanabilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

639 Yorum

  1. hepsi kullanılmış:( hayalimdeki oyun gta-5’i almak istiyorum ama param eksik bana da rica etsem bir tane kod yollayabilir misiniz?

  2. 50 tllik steam cüzdan kodu alabilirmiyim dead by daylight alıcam da (parası yükselmeden olsa iyi olur)

  3. merabalar abi bana istediğim oyunu alabilmem için 11.49 tl lazım fazla kodunuz varmı varsa gönderebilitmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu