Bedava Google Play Kodları 50₺-100₺ Kodlar 2023

Google Play, dünya üzerinde en çok kullanılan uygulamalardan biri olarak bilinirken, sahip olduğu marketi ile kullanıcılarına milyonlarca uygulama ve oyun gibi çeşitli dokümanları belli bir ücret karşılığında ya da ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bu gibi dokümanlara sahip olabilmek için yapılabilecek ödemelerin yöntemleri de çeşitlilik gösterirken, Google Play Kodu da oldukça sık kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yazımızda bedava Google play kodları hakkında tüm detaylara yer vermiş olucaz!

Bedava Google Play Kodları 2023

Bedava Google Play kodu 2023 yılında kazanma hilesi hakkında araştırmalar yaparak dokümanlara ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 25₺, 50₺ ve 100₺ çeşitlerinde olan bedava Google play kodları 2023 yılında şunlardır;

Google Play Hediye Kart Kodu₺ Değeri
FHA8-3BA9-DB19-4NA8-DNC025 ₺
38BA-8DBF-8ADF-P3N1-YAFIT25 ₺
BWFG-LDKG-BZ74-BQDM-V8BS25 ₺
8BRB-DYFN-WIBJ-DFSF-BSB325 ₺
8QBD-92BA-7DBF-471B-DFIT25 ₺
ADGP-O38C-FSJG-BQ7D-FHQU25 ₺
BV83-9164-FSKV-BAIG-JCC750 ₺
A3U8-BAUD-BFAJ-CBA3-UJA350 ₺
SHD8-3B19-DNF9-83B2-9RB950 ₺
NF81-B490-1NS8-19BD-8FS750 ₺
1BVS-D78F-BABC-8QNF-8AVN50 ₺
76DH-FAKX-BFUQ-Z9GE-I9RN50 ₺
CVJ3-8BNG-IRNU-DGPS-OI4H50 ₺
VDF7-F9V3-VB1Z-DBNV-OINA50 ₺
SUA-B491-BNR0-381R-UFBA50 ₺
SD81-BSFP-DALD-JGB3-471F100 ₺
ZBHV-FKIR-BGW8-3NRG-0A81100 ₺
1038-BA7F-V48Q-BDUE-Q2W9100 ₺
XCCV-KFNG-U7BD-FG1S-IB27100 ₺
U2VC-1A7D-FZCE-RTGS-CW8L100 ₺

Bedava Google Play Kodu Nasıl Kazanılır?

Normal şartlarda Google Play kod alma belli bir ücret karşılığında gerçekleştirilmektedir. Fakat bazı zamanlarda bu kodlara ücretsiz olarak erişebilmek ve bedava Google Play kodu kazanma da mümkün olabilmektedir. Aşağıdaki gibi Bedava Google Play kodu 2023 kazanma için pek çok farklı yol ve yöntem bulunmaktadır.

 • Uygulama indirmek, reklam ve video izlemek, anket doldurmak, bazı siteleri ziyaret etmek ya da bunun gibi pek çok farklı işlem kullanıcılara ücretsiz Google Play kodu kazandırabilmektedir.
 • Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar illegal yollarla Bedava Google Play Kodu hilesi yapabilme yollarını da denerken, bedava kod üreticiler ya da bu gibi yöntemler de yine sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Google Play Kod Üretici Nasıl Çalışır?

Google Play Kod üretici, günümüzde birçok kullanıcısının tercih etmiş olduğu bedava kod kazanma yollarından biri olarak bilinmektedir. Bu tür bir jeneratör sayesinde çevrimiçi ücretsiz Google Play kodları üretebilmek mümkün olurken, kodların kullanımı da kolaylık sağlamaktadır.

Genellikle Google Play gift cart generator ya da bu gibi kod üreticiler aracılığı ile üretim yapan bu jeneratör, oldukça basit ve etkili bir algoritma ile çalışmaktadır.

Fakat bunun için generatörün sadece desteklenen bir sistem üzerinde kullanılacak olduğundan emin olunması gerekmektedir. Böylelikle sadece birkaç saniye içerisinde bedava Google Play kodu üretilmiş olacaktır.

Bedava Google Play Kodu Veren Uygulamalar 2023

Birçok farklı uygulama sayesinde bedava Google Play kodu kazanabilmek de mümkündür. Bedava Google Play kodu 2023 veren uygulamalar hakkında birkaç örnek göstermek gerekirse;

 • FeaturePoints
 • InstaGC
 • Cubicer App
 • Anketler
 • Hediye Kutusu
 • Gift Box
 • FreeMy App
 • Swagbucks

Swagbucks

Çeşitli bedava Google Play kodu veren uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkan Swagbucks, internet kullanıcılarının severek takip ettiği ödüllü anketler sunan bir uygulama olarak bilinmektedir.

Video izleyerek, oyun oynayarak, anket yaparak ya da bunun gibi çeşitli aktivitelerle ödül kazandıran bu uygulama üzerinden ücretsiz Google Play hediye kartı kazanmak da mümkündür.

InstaGC

InstaGC, ücretsiz Google Play hediye kartı kazanmak için daha çok esneklik tanıyan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli anketler tamamlayan, çevrimiçi video ve reklam izleyen, sponsorlu ortaklıklardan alışveriş yapan kullanıcıları için puan kazandıran InstaGC, biriken bu puanlar ile bedava Google Play kodu kazanma imkanı sağlamaktadır.

InstaGC üzerinden toplanan puanlarda her 100 puan 1 dolara tekabül etmektedir. Google Play hediye kodları genellikle 10 – 15 ve 25 dolar değerinde olurken, 1000 ila 2 bin 500 puan biriktiren kullanıcılar Google Play hediye kartı sahibi olabilmektedir.

FeaturePoints

 • Ücretsiz Google Play koduna ihtiyaç duyan birçok insan FeaturePoints ile birçok kod elde edebilmektedir.
 • Genellikle ücretsiz uygulamalar edinip deneyerek oldukça kısa sürede puan kazanabilen kullanıcılar, 10 ya da 15 dolar değerinde puan biriktirdiğinde bu kodlara sahip olabilmektedir.
 • Üstelik uygulamayı arkadaşına tavsiye edenler için de ekstra puan kazandıran bu uygulama, uygulamaya kazadırılan kişinin elde ettiği puanların %50’sini kazandırabilmektedir.

FeaturePoints uygulamasında öne çıkan uygulamalar zaman içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle mesajlaşma, müzik, kitap, oyunlar ve bunun gibi uygulamalardan meydana gelen FeaturePoints’te daha çok video izleyerek puan kazanma yöntemi tercih edilmektedir.

Biriktirilen bu puanlarla Google Play hediye kartları, ücretli uygulamalar ya da çevrimiçi hediye kartlarına sahip olabilmek de mümkündür.

AppNana App Android

Ücretsiz Google Play kodu kazanmak için tercih edilen uygulamalardan bir diğeri ise AppNana App Android uygulamasıdır.

Daha farklı uygulama ve oyunların ücretsiz olarak indirilebilmesi konusunda önemli bir avantaj sağlayan AppNana uygulaması, günlük olarak neredeyse 400 puan kazandırabilmektedir.

Bu uygulama sayesinde Candy Crush oynamak ya da Facebook indirmek gibi en çok kullanılan uygulamalar ile de basit işlemlerle puan kazanılabilmektedir.

FreeMy App

Ücretsiz Google Play kodu 2023 kazanmak için en ideal uygulamalar arasında yer alan FreeMy App, sponsor hizmet ve uygulamalar aracılığı ile kullanıcılarına ciddi puanlar kazandırabilmekte ve bu puanlar sayesinde ücretsiz Google Play kodu elde edebilme imkanı sunmaktadır.

Youtube videolarını izleyerek de puan kazandırabilen FreeMy App, şimdiye kadar gerek bedava Google Play kodları ve oyun içi satın alımlarında kullanılan paralar için kullanıcılarına 27 milyon doları aşkın bir hediye dağıtımında bulunduğunu iddia etmektedir.

Google Ödüllü Anketler ile Kod Kazanma

Genelde birçok kullanıcı için çeşitli avantajlar sunan Google Ödüllü Anketler, en iyi ücretsiz kod kazanma yollarından biridir.

Daha çok Google Opinion Rewards adı ile bilinen bu uygulamada, kullanıcılara çeşitli ödüller kazandırılmaktadır. Bu ödüllerden biri de bedava Google Play kodları olurken, bu kodları kazanabilmek için kullanıcıların uygulamaya kaydolması gerekmektedir.

Bu sayede doldurulan her anketten maksimum 1 dolara kadar ödül kazanabilmek ve haftalık olarak biriktirilen ödüllerle kod alabilmek mümkündür.

Bedava Google Play Kodu Nasıl Yüklenir?

Bedava Google play kodu yükleme işlemi kod elde ettikten sonraki en kolay işlemdir. Elde edile bedava Google Play kodunu yükleyebilmek için kullanıcıların öncelikle Google Play’in resmi internet sitesi üzerinden kullanıcı girişi yapması, satın almak istediği uygulama ya da hesabı aratarak bulması gerekmektedir.

 • Bedava Google Play kodunu kullanmak isteyen kişinin uygulama üzerinden menüyü açması, “Kurtar” menüsüne giderek açılan pencereye kodu girmesi ve “Kullan” butonuna tıklaması gerekmektedir.
 • İşlemin tamamlandığından emin olan kullanıcılar ödeme bölümünden hesap bakiyesini kontrol edebilecektir.

Uygulamayı indirdikten sonra ödeme işlemine geçen kullanıcılar ödeme yöntemi olarak bu bakiyeyi tercih edebilmekte ve bu şekilde bedava Google Play kodunu kullanabilmektedir.

Google Play kullanıcılarının bu gibi durumlarda bedava kod ile ödeme yöntemi hakkında daha fazla bilgi alabilmesi için resmi kılavuzda yer alan “Şartlar ve Koşullar, Ödeme Seçeneği” bölümünü de inceleyebilmektedir.

Bedava Google Play Kodu Hilesi Var mı?

Birçok kullanıcısının en çok merak ettiği konulardan biri de bedava Google Play kodu hilesi yapılıp yapılamayacağıdır. Pek çok farklı uygulamalar ve yöntemlerle kullanıcıların ücretsiz Google Play koduna sahip olabilmesi mümkün olurken, bunun dışında herhangi bir emek harcanmadan uygulama kodu verebilecek olan aplikasyonlar da pek fazla merak edilmektedir.

Genellikle oyun sitelerinde Google Play kodu veren pek çok farklı apk söz konusu olsa da, bu uygulamaların büyük çoğunluğu zararlı yazılımlar ya da virüslü uygulamalar olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla bedava Google play kodu almak için hile yapmak yerine güvenli yolları tercih edilmesi önerilmektedir.

103 Yorum

  1. Abi lütfen çok acil 100 TL kod mailime gönderirmisin siteni çok beğeniyorum lütfen abi çok acil

 1. Yorum Yok Lan Bu Zide Kod Verip Yazarsanız Aynen Şöyle Olur Girdiğiniz kod çalışmadı. Tekrar deneyin. Kod belirli bir uygulama için geçerliyse kodu o uygulamada kullanın. Yani Kod Yalan

 2. Abi bizim durumumuz kötü para veremiyorum oyuna lütfen 100 TL’lik kod gönder e postama sana dua ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu