Valorant Aim Taktikleri Ve Sizi İleriye Tasicak Bilgiler

Son zamanların en popüler oyunları arasına giren VALORANT‘ta sizleri öne taşıyacak, güzel oynamanızı sağlayacak taktiklerin içinde bulunduğu ipuçlarını paylaştık. Bu stratejileri kullanarak oyundaki kalitenizi arttırabilir ve daha hızlı bir şekilde başarılı olabilirsiniz.

VALORANT Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Valorant sistem gereksinimi bilgisayar ile alakalı olan bir durumu anlatır. Ancak alan oyun ile alakalı olan bir alandır. Sadece bilgisayar içinde daha etkin ve donanımlı bir şekilde kullanılması sağlanmaya çalışılır. Bu oyun için belli bir beta sürümü vardır.

Bunun tamamlanması gereklidir. Eğer bu süreç tamamlanır ise o zaman sistem gereksinime cevap vermiş olacaktır. Yani sistem bilgisayar için hazır olmalıdır. Çünkü bu oyun her bilgisayara uyumlu olan bir oyun değildir. Gerekli alt yapı sağlanarak sistem gereksinimine yanıt verilebilir. Böylece oyun içerik olarak hazır olmuş olacaktır.

VALORANT İstenilen Minimum Sistem İhtiyaçları

  • Hafıza: 6 GB RAM ortalama bulunması gerekiyor
  • Sistem: Windows 7/8
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 veya eşit değerler
  • İşlemci: Intel Core i3 veya denk nitelikler
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan olmalı

Valorant Doğru Aim Ayarları Nasıl Olmalı?

Doğru aim ayarlarında Crosshair, oyun ekranının tam ortasında yer almaktadır ve shooter oyunlarında Nişan alma koordinasyonunu düzgün sağlamak için kullanılır. Nişangah oluşumunun birçok farklı yollarıda mevcuttur. Birçok oyuncu Hedef alırken standart olarak [+] şeklindeki Crosshairleri kullanır. Bazı oyuncular ise [•] şeklindeki nişangahları tercih etmiştir. Eğer Aim’inize Güveniyorsanız, bizim tavsiyemiz tabikide çok daha fazla verim vermekte olan [•] olmuştur her zaman. Bir diğer yandan ise farklı harita ve maplerde çeşitli renk seçimleri uygulanması aim kalitenizi fazlasıyla arttıracaktır.

Valorant ayarlar için ilk etapta sürüm özelliği son gelişime açık olmalıdır. Yani son sürüm ne ise ona göre gelişmiş olmalıdır. Eski sürüme sahip olan bir kullanım söz konusu olursa bu durum oyundan gerekli verimliliğin alınmasını engeller. Beta olarak da gerekli alt yapı sağlanmalıdır. Ekran kartı da belli bir belleğe sahip olmalıdır. Eski sürüm söz konusu olduğu zaman belliği daha düşük olur.

Ancak yeni sürüm devreye girdikten sonra bellek tam olarak 16 GB ye kadar çıkar. Bu sürüm olması için de bilgisayarın genel belleğine bakılır. Bilgisayar bellek açısından uygun olmalıdır. Tüm teknolojik alt yapı donanımları da mevcut olmalıdır.

Valorant Fps Arttırma Teknikleri?

Fps görüntü kalitesi ile alakalı olan bir birimdir. Yani oyunun görüntü kalitesi bu kapsamda yükselir. Bu tür oyunlar için yüksek bir çözünürlük istenir. Yüksek bir çözünürlük söz konusu olmadığı zaman bu durumda oyundan gerekli verimlilik alınamaz. Bu çözünürlüğün sağlanması için de fps ayarının artması ve gelişmesi gereklidir. Bunun için de ayarlar alanına geçiş yaparak bu arttırma işlemini yapabilirsiniz.

Bu oyunlar için bilgisayarın genel görüntü kalitesi kontrol edilebilir. Eğer buna uygun değil ise ayarlar alanından anında gerekli işlem yapılabilir. Bunun için sadece bilgisayarın uygun olması gerekir. Gerekli uygunluk sağlanırsa eğer fps başarıyla arttırılabilir. Böylece daha kaliteli bir görüntü ile oyunu oynamaya başlarsınız.

Valorant En İyi Oyun Ayarları?

Valorant en iyi oyun ayarları için yüksek bir çözünürlük gerekli ilk şarttır. Daha sonra ise bellek alanının geniş ve büyük olması gerekir. Çünkü bu oyun kullanılacak olan cihazda büyük bir yer kaplar. Bunun dışında kullanılacak olan cihazın genel alt yapısı da oyun için uygun ve hazır olmalıdır. Oyun son sürümde yüklenmelidir. Eski versiyonu varsa eğer son sürüm için gerekli güncelleme yapılabilir.

Çünkü eski sürüm kullanılır ise bu durumda oyun alanında yavaşlama yaşanacaktır. Çünkü sistem bunu kabul etmez. Gerekli inceleme kısa süre içinde yapılabilir. Oyun için fps ayarı da yenilenmelidir. Tüm bunlar oyunun kaliteli oynanması için gereklidir. Bu işlemler kapsamında oyunu etkin şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca dikkatinizi çekebileceğini düşündüğümüz Bedava Valorant Vp Kodları Ve Skinler adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu