Bedava Joypara Kodları 2023

Joygame oyun türlerinde önemli bir avantaj sağlayan Joypara, günümüzde birçok oyun sever için önem teşkil etmektedir. Oyunlarda belli bir bedel karşılığında temin edilebilen malzeme, ekipman ve bazı özellikler için nakit para yerine geçen Joypara, daha güvenli bir alışveriş imkanı sağlayabilmektedir. Üstelik Joypara’nın kullanıldığı tüm oyunlar Joygame ile özdeşleştiğinden güvenli bir kullanım ve dolayısıyla kullanım kolaylığı da sağlanabilmektedir.

Joypara Nedir?

Joypara, genellikle Joygame oyunlarında geçerli olan ve nakit para ile satın alınması mümkün olan teknik ekipmanlara sahip olabilmek için gerekli olan bir tür sanal para ya da ödeme yöntemi olarak ifade edilebilmektedir.

Wolfteam, Magic, Iron Thone, Ston, Lineage, Marvel Future Revolution gibi hemen hemen her Joygame oyununda kullanımı mümkün olan Joypara, genel olarak Joygame hesabı ile entegre bir sistemle çalışmaktadır.

Dolayısıyla bu sistem sayesinde tür oyunlarda çeşitli özelliklere ve ekipmanlara sahip olabilmek için her oyuna özel pek çok kez para yatırma işlemi gerçekleştirmek durumunda kalınmadan, yalnızca Joygame hesabına Joypara yüklemek ve bu sistem üzerinden ödeme gerçekleştirebilmek mümkündür.

Joygame oyuncularına önemli bir kolaylık sağlayan Joypara, aynı zamanda alışverişin daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini de sağlayabilmektedir. Joypara sayesinde her oyun için ekipman satın alırken kredi kartı ya da banka hesap bilgisi gibi kişisel verileri paylaşmak durumunda kalmayan oyuncular, Joypara ile tek seferde yükleme yapabilmekte ve hesabındaki bakiyesi üzerinden alışveriş yapabilmektedir.

Joypara Ne İşe Yarar? Nerelerde Kullanılır?

Joypara, genellikle savaş ve strateji oyunlarından meydana gelen Joygame türleri için güvenli bir alışveriş imkanı sunan ödeme yöntemidir. Günümüzde birçok oyun tutkununun tercih ettiği yöntemler arasında yer alan Joypara, Joygame hesabı ile ilişkilidir.

Joygame hesabındaki Cüzdanım menüsü üzerinden hesaba yapılan yüklemeler hakkında bilgi alabilmenin ve hesap bakiyesini takip edebilmenin mümkün olduğu bu sistemde, herhangi bir kart bilgisine gerek olmadan oyun içi satın alımları gerçekleştirebilmek mümkündür.

Joypara’nın kullanım alanlarından bahsetmek gerekirse; bu tür bir ödeme sistemi yalnızca Joygame oyunlarında kullanılabilmektedir. Wolfteam, Magic, Ston, Iron Thone ve bunun gibi daha pek çok farklı Joygame oyunu ve türü, Joypara kullanım alanları arasında yer almaktadır.

Ücretsiz Bedava Joypara Kodları 2023

Oyunculara oyun içi satın alımlarda büyük bir kolaylık ve avantaj sağlayan Joypara için pek çok insan bedava kod arayışına girebilmektedir. Bu gibi durumlarda zaman zaman ücretsiz bedava Joypara kodları 2023 sunabilirken, bu kodlardan bazıları şu şekildedir:

 • FGXB – ST53 – UYM3 – DYSZ
 • NVSK – BTUU – AZ28 – BOZ7
 • ERC9 – RDOO – 8OSD – TUAA
 • JKI6 – 2FAD – AGY9 – MKHN
 • WQQU – TYVD – BTFZ – KSPP
 • G68K – 654A – H25G – WCVV
 • 84EG – VZDD – BXX5 – NGR4
 • EİL0 – 96TU – XPGW – XT71
 • X77S – GO18 – TUYG – YZB0
 • GK74 – DYSZ – İD7X – BNG2
 • GTS2 – MGTN – TKOK – JTS5
 • 2I9X – GNTC – UYZ8 – KNTI

Ücretsiz Joypara sağlayabilmek üzere üretilmiş olan tüm bu kodların aktifliği her ne kadar kesin olarak bilinmese de deneme yanılma yöntemi ile test edilebilmektedir.

Böylelikle Joygame oyunları için gerekli olan Joypara ihtiyacı karşılanabilmekte ve güvenli bir şekilde oyun içi satın alımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Joypara Fiyatları 2023

Hemen her piyasada olduğu üzere oyun piyasasında da zaman zaman Joypara fiyatlarında değişiklik yapılabilmektedir. Joypara 2023 fiyatları ise şu şekildedir:

 • 1000 Joypara – 1,16 TL
 • 2 bin 750 Joypara – 3,22 TL
 • 5 bin Joypara – 5,85 TL
 • 10 bin Joypara – 11,35 TL
 • 12 bin 750 Joypara – 15,50 TL
 • 20 bin Joypara – 22,45 TL
 • 30 bin Joypara – 33 TL
 • 50 bin Joypara – 55,50 TL
 • 80 bin Joypara – 88,30 TL
 • 100 bin Joypara ise – 119 TL

Oyun tutkunlarının Joygame oyunları içerisinde satın alımları gerçekleştirebilmek için Joypara satın alması gerekmektedir. Joypara satın alabilmek için de ilk olarak sisteme üye olunmalıdır. Sistemde üyeliği bulunan oyuncuların bakiyesinin yeterli olması halinde Joypara yüklemesi yapabilmesi mümkündür.

Joypara yükleme işlemlerini 7 gün 24 saat gerçekleştirebilmek mümkün olurken, yükleme işlemi sonrasında üyelere e-pin kodu verilmekte, bu kodlar ise oyun içerisinde joypara nakit olarak kullanılabilmektedir.

Joypara Nasıl Kullanılır?

Joygame oyunlarına yeni başlayan ve güvenli bir ödeme yöntemi arayan pek çok oyuncunun en merak ettiği konularda bir diğeri de “Joypara nasıl kullanılır?” sorusunun cevabıdır. Joypara transfer üyeliği ile normal üyelik birbirinden farklıdır.

Joypara sistemine üyelik girişi gerçekleştiren oyuncular açılan ekran üzerinden Joypara nakit alımı gerçekleştirerek Joygame hesabına yüklemektedir. Joypara transferi gerçekleştirmek isteyen oyuncuların ise yine bu sistem üzerinden kullanıcı adını girmesi yeterli olacaktır.

Joypara Transferi Nasıl Yapılır?

Joypara transferi sistemi, oyuncular açısından oldukça faydalı bir sistem olarak değerlendirilirken, bu sistem sayesinde oyuncuların birbirlerine güvenli bir şekilde Joypara gönderebilmesi mümkündür. Üstelik Joypara transfer sistemi kullanıcılarına çeşitli indirimler de sunabilmekte, bu sayede avantajlı bir kullanım imkanı sağlayabilmektedir. Oyuncular hesabında biriken Joyparaları dilerse kendi hesabına, dilerse arkadaşının hesabına oldukça kolay bir yoldan gönderebilmektedir.

Joypara transferi gerçekleştirebilmek için transfer üyeliği oluşturmak gerekmektedir. Standart üyelikten farklı olan Joypara transfer üyeliği, kullanıcılarının hesabındaki parayı farklı hesaplara transfer edebilmesini sağlamaktadır. Transfer üyeliği oluşturan kullanıcılar hesabına yükleme yaptıktan sonra transferin gerçekleştirileceği kişinin sistemdeki üyelik bilgilerini ve Joypara miktarını girerek işlemi onaylaması yeterli olacaktır.

Bedava Joypara Kodları Nasıl Kazanılır?

Bedava Joypara kodları, günümüzde birçok Joygame oyuncusunu takip ettiği kodlar arasında yer almaktadır. Zaman zaman ücretsiz Joypara kodları sunulabilirken, bu kodlar sayesinde herhangi bir ücret ödemeden oyunu güçlendirebilmek ve daha keyifli bir oyun sürdürebilmek mümkündür.

Joygame oyunları için bir tür hile olarak kabul edilen bedava Joypara kodları, diğer pek çok oyun hileleri gibi kabul görmemektedir. Hileye başvurmak çoğu zaman yasak ve hoş görülmeyen bir durum olsa da , bazı oyuncular devamlı olarak Joygame hesapları ile uğraşmaktan ya da nakit alımı gerçekleştirmekten sıkıldığından, zaman zaman bu gibi yollara başvurabilmektedir.

Örneğin; bu gibi ücretsiz Joypara kodları sayesinde oyuncular çarını güçlendirebilme, bedava wolfteam çarları elde edebilmekte ya da bunun gibi çeşitli ayrıcalıklardan faydalanabilmektedir. Bu durum ise oyuncuları rakiplerinden bir adım öne taşıyabildiğinden pek çok oyuncu bedava joypara kodlarından faydalanmayı istemektedir.

Bedava Joypara Hilesi Varmı?

Bedava Joypara hilesi 2023 Joygame oyuncuları açısından neredeyse hayati bir önem taşımaktadır. Ücretsiz olarak elde edilen Joypara kodları, başka bir değişle e-pin hilesini yapabilmek için oyuncunun öncelikle Joygame sistemine üyelik girişi yapması gerekmektedir.

Üyelik hesabı henüz bulunmayan oyuncuların ise üyelik oluşturması gerekmektedir. Giriş işleminin ardından açılan ekranda “Joypara Yükle” menüsünü kullanan oyuncular, bu şekilde ödeme sayfasına yönlendirilmektedir. Açılan sayfada ise e-pin seçeneğini tercih edilmektedir.

Gerçekleştirilen tüm bu adımların ardından daha önce elde edilen bedava joypara kodları, yani e-pinler ilgili bölüme yazılmakta ve “devam et” butonundan işlem sürdürülmektedir.

Bu işlemler sayesinde oyunların bulunduğu ekran açılmakta ve oyuncular hangi oyun için yükleme yapmak isterse, o oyunu tercih etmektedir. Böylelikle ücretsiz bedava Joypara hilesi gerçekleştirilmiş olacaktır.

11 Yorum

 1. Agalar sa ben Wolfteam oynamıyorum bende kod var 1000 joy para var helal olsun

  magazamizdan aldiginiz WolfTeam – Joygame 1.000 Joypara ürüne ait kodunuz; RARL-9431-FNVK-J9D7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu