Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama ve Cihaz Alma Şartları 2023

Taksitli cep telefonu alımına kısıtlama getirilmesi faturaya ek telefon alımına olan talebi artırmaktadır. Operatörler tarafından yapılan kampanyalar arasında özellikle Turkcell kampanyaları insanlar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu cihaz kampanyalarından yararlanabilmek için öncelikle Turkcell cihaz puanı sorgulaması yapılması gerekir.

Puan ne kadar fazla olursa o kadar iyi telefon alınabilir. Mevcut puanı öğrenebilmek için Turkcell’in 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ya da doğrudan en yakın mağazaya gidilerek sorgulama yapılabilir. Yapılan sorgulama ile puanın ne kadar olduğu ve hangi telefonun aylık faturaya ek taksitli olarak satın alınabileceği öğrenilir.

Eğer sorgulama sonucunda 4000 puan çıkarsa bu durumda 4000₺ olan telefon rahatça satın alınabilir. Fakat alınacak telefon bu tutarın üzerindeyse eksik kalan miktar peşin ya da kredi kartı ile ödenebilir. Mağazalarda bu işleme yönelik daha detaylı bilgi verilmektedir.

Puan birikimi yapmanız için en önemli husus gelen faturaların zamanın ödenmiş olmasıdır. Böylelikle her gelen faturalar zamanında ödendiği takdirde kolaylıkla puan birikimi sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra biriktirdiğiniz puan sayesinde tercih ettiğiniz cihazı alabilirsiniz. Puanınızın durumunu hattı düzenli kullanıp, ödediğiniz takdirde sorup, öğrenebilirsiniz. Yeterli puan birikimi sonucunda, sizin puanınıza göre cihazlar belirlenecektir. Bu sayede faturaya ek olarak seçtiğiniz modeli alabileceksiniz.

Turkcell Cihaz Alma Şartları 2023

Turkcell cihaz alma şartları içerisinde ilk sırada faturalı hat yer almaktadır. Buna göre telefon alabilmek için faturalı hattın bulunması gerekir. Turkcell faturasız hat sahipleri akıllı cihaz kampanyasından yararlanamamaktadır.

Cep telefonu satın alabilmek için o kampanya kapsamında yeterli puan bulunmalıdır. Turkcell faturalı hattın belli bir süre kullanımının ardından puan birikmekte ve bu biriken puanlar kullanıcılara telefon hakkı olarak geri dönmektedir. Ne kadar gazla puan varsa o kadar yüksek özellikli ve kaliteli telefon satın alınabilir.

Cihaz almak için düzenlenen kampanyaların şartları Turkcell internet sitesi ve Turkcell iletişim merkezleri için geçerlidir. Buna göre kampanyalar başka bir telefon hattına devredilmemektedir. Ayrıca cihaz kampanyalarındaki cep telefonu modelleri renk ve stoklar ile sınırlı olmaktadır.

Turkcell Cihaz Kiralama Şartları 2023

Dijital dönüşüm kapsamında çeşitli çalışmalara imza atan Turkcell son dönemlerde yaptığı cihaz kiralama kampanyaları ile ilgi görmektedir. Daha çok şirketlere yönelik sunulan bu hizmet sayesinde maliyet avantajı elde edilmesini sağlar. Üstelik kiralama yapabilmek için Turkcell müşteri olma şartı aranmaz ve bu kiralamanın süresi yirmi dört ay boyunca devam edebilir.

Cihaz kiralama ile birlikte Turkcell güvencesiyle sigorta hizmeti de verilirken yardım masasının olması ihtiyaç duyulan her an müşterilere destek vermektedir. Sunulan bu kampanya ile kiralanan cihazlar daha sonra geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Kiralama hizmetinin zaman içerisinde network cihazlar ve tablet için de verilmesi öngörülmektedir.

Turkcell Cihaz Yenileme Kampanyası 2023

Turkcell cihaz yenileme kampanyası 2023 kapsamında hizmet alabilmek için Turkcell tarifelerinde birini 4 ile 6 ay arasında kullanılmış olması ve ödemelerinin tam zamanında yapılması gerekir. Bunun yanı sıra cihaz alımlarında 12 aylık ya da 24 aylık taahhüt verilmektedir.

Bu ve buna benzer kampanya detayları iletişim kurulan müşteri temsilcisi tarafından müşterilere aktarılmakta ve en avantajlı koşullar sunulmaktadır. Geçmiş dönem fatura ödemelerini zamanında yapmak ve puan birikimini desteklemek cihaz yenilemek isteyenler için avantaj sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu