Metin2 + Basma Taktik Ve Hileleri Güncel 2022

Metin2 en çok bilinen ve oynanan oyunların başında gelir. Bu oyun online olarak oynanan ve içinde birçok karakterin yer aldığı bir oyun türüdür. Bu oyun için belli başlı oranlar vardır. Bu oranlar 91 e kadar yükselir. Ancak bu durum oyunun oynanması ve skor ile de alakalı olmaktadır.

En düşük oran ise yüzde 7 olarak karşınıza çıkar. İtem basma adı altında bu oranlar yakalanır. Bu alanda ne kadar iyi olursanız oran o kadar çok yükselir yani artar. Artan her bir oran sizin oyun içindeki başarınızı ve kazanımınızı etkiler.

Metin2 + Basma Teknikleri Nelerdir

Metin2 oyunu kadar +basma teknikleri de önem taşır. Çünkü basma teknikleri hesaplanırsa buna göre bir oyun geliştirilebilir. Yani bu durum doğrudan oyunu kazanmak isteyen kişiler için bir avantaja dönüşür. Basma teknikleri belli başlı taktikleri de beraberinde getirir. Normal bir basma tekniği ile şans %50 olur. İyi bir basma tekniği ile de yüzde 5 ve 10 arasında değişen bir şans oranı olur. Daha iyi bir basma tekniği etrafında bu yüzdelik dilim yüzde yüze kadar çıkar. Yani geliştirilen her bir basma tekniği doğrudan oyunu kazanma oranını da arttırır. Normal şartlarda metin2 +basma şans oranları şöyledir:

 • +1 +3 : %100 basma şansına sahiptir
 • +3 +4 : %58 basma şansına sahiptir
 • +4 +5 : %49 basma şansına sahiptir
 • +5 +6 : %38 basma şansına sahiptir
 • +6 +7 : %25 basma şansına sahiptir
 • +7 +8 : %18 basma şansına sahiptir
 • +8 +9 : %7 basma şansına sahiptir

Metin2 + Basma Hilesi Nasıl Yapılır

Metin2 oyunu için beli başlı hileler de söz konusu olmaktadır. Bu alanda ilk etapta oyun için seçilen kahramana dikkat edilebilir. Oyun içeriğine göre kahraman seçilebilir. Sonraki aşamada ise kahraman için seçilen eşyaya dikkat etmek gerekir. Oyunun zorluğu göz önünde tutularak ona uygun olacak bir malzeme seçilebilir. Tüm bunlar oyun kuralları gereği bir taktiktir.

Ayrıca geliştirilen bir basma tekniği ile de oyun sizin lehinize dönüşebilir. Çünkü metin2 sanıldığı kadar kolay bir oyun değildir. Bunun için belli başlı taktiklere her zaman ihtiyaç duyulur. Bu taktikler etrafında kazanım oranı da daha çok artar. Bugün birçok oyuncu bu taktiklere baş vurarak kazanım oranını daha çok arttırıyor.

Metin2 Ücretsiz Ep Kuponları Ve Yüksek Seviye Hesaplar Kazanmak İçin TIKLAYIN

Metin2 + Basma Şansı Arttırma

Metin2 +basma teknikleri etrafında şansın artması söz konusu olmaktadır. Özellikle bu oyun için şans yaratmak adına bu tür basma teknikleri daha çok gündeme gelir. Öncelikle iyi bir oyun kurmak gerekir. Sonrasında iyi bir analiz gerekliliktir. Oyun iyi bir şekilde analiz edilirse buna göre basma teknikleri de geliştirilir. Çünkü her oyun için aynı basma tekniği kullanılmaz.

Oyun içeriği ve zorluğu bunu değiştirir. Tüm bunlar göz önünde tutularak güzel bir oyun içeriği kurulabilir. Ayrıca oyunun genel şartları da ne ise ona uymak gerekir. Yani genel şartlardan sapmamak gerekir. Bunlar etrafında kazanım daha çok artar. Metin2 oyunu için basma hileleri ve genel kuralları bilmek sizlere artı avantaj sağlar. www.devlethan.net olarak kendi tecrübelerimize dayanaraktan sizlere sunmuş olduğumuz + Basma Teknikleri söyledir:

 1. Kalabalık ortamlarda + basmaktan cekinin ve sakin sessiz kimsenin olmadığı yerleri tercih edin.
 2. Bir iteme bağlı kalmayın farklı itemlerde şansınızı deneyin sürekli aynı itemde takılıp kalmayın.
 3. Yüksek ve pahalı + basma eşyası isteyen itemleri şeytan kulesi demircisinde deneyin.
 4. Oyun İçerisinde bulunan Yaşlı Kadın‘a gidip fal baktırın eğer şansınız yüksek ise başarılı olma şansınızda bir o kadar fazladır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu