Yemeksepeti Kurye Maaşları Ne Kadar? 2023

Kurye olmak 2020 den bu yana erkekler ve kadınlar için en revaçta olan mesleklerden olmaya başladı. Pandemi ile birlikte gelişen evden çıkmadan market alışverişi yapmak hatta eve dışarıdan yemek söylemek alışkanlıklarımız oldukça artmıştır. Artık bazı uygulamaların kıyafeti bile deneme amaçlı eve gönderilip alındığı sitemleri vardır.

Dolayısıyla kuryelik için geleceğin mesleği diyebiliriz. Günümüz de 1 milyondan fazla kurye tüm platformlar için görev yapmaktadır. Gece gündüz 7/24 olarak yapılan bu görevler insanlara yemek ve gıda taşımak içindir. Kurye için özellikle bazı platformlar çok önemlidir. Bunlardan birisi de yemek sepeti platformudur.

Yemek sepeti insanlara tüm yemek şirketlerinden ve restoranlardan yemek taşımaktadır. Ayrıca şuanda yan bir iş daha geliştirmiştir. Yemek Sepeti Banabi market olarak gıda ürünleri de taşımaya başlamıştır. Yani bünyesinde ki kuryeleri arttırmıştır. Genel olarak kuryeler 8000 TL üzerinde maaş almaktadırlar. Değişkenlik de gösterebilir. 17 bine kadar çıkabilen bu maaşlar motorlu kurye olmayı cazip kılmaktadır.

Yemek Sepeti Kurye İş Başvuru Formu

Yemek sepeti uygulaması bir online yemek siparişi verme uygulaması olarak hayatımıza sonradan girmiştir. Yiyecek satan tüm esnaflar bu platforma katılabilir. Yemek Sepeti kendi alanında müşterilerine kolaylık sağlamak ve hizmet kalitesini artırmak için çaba sarf etmekte ve esnaf kuryelerin ücretleri sorgulanmaktadır.

Yemek Sepeti siparişlerinde esnaf kuryelerin yanı sıra Yemek Sepeti kendi bünyesinde bulunan kuryelerle de çalışabilmektedir. Bu işte çalışabilmek için yemek sepeti market ve depolarında ki müdür ve müdür yardımcıları ile iletişime geçip iş başvuru formunuzu doldurabilirsiniz. İş başvuru formuna yüz yüze gidip de doldurma zorunluluğunuz yoktur. Telefon aracılığı ile de başvuruda bulunabilirsiniz.

Online sipariş verme uygulamalarının sayısı her geçen gün artıyor. Şu anda Türkiye’deki birçok online sipariş uygulaması kendi motorunu kullanarak kurye olmak isteyenlere iş kapısı açıyor. Kendi aracı ile en popüler mesleklerden biri olan kurye olmak sorumluluğu azaltmanın yanı sıra oldukça kazançlı bir ticaret limanıdır. Genel olarak kendi motorunuzla online sipariş teslim etmek istiyorsanız, geliriniz siparişlerin sayısı ve yoğunluğuna göre değişiklik gösterecektir.

Yemek Sepeti Araçlı Kurye İş Başvurusu

Bu gibi iş başvurularının tümü yemek sepeti depolarından ve telefon aracılığı ile alınmaktadır. Web sitelerinin kurye başvurularını da incelemek size hız kazandıracaktır. Web sayfasını takip etmek ve bazı iş bulma sitelerine üye olmak kuryelik yapmak için en kolay yollardandır.

Yemek Sepeti Kurye Olmak İçin Nereye Başvurulur ve Çalışma Saatleri Nelerdir?

Yemek sepeti kuryesi olmak isteyenler en az 18 yaşında ve en az lise diplomasına sahip olmalıdır. Motosiklet sürücülerinin de ehliyete ihtiyacı vardır. Banabi çalışanları sadece hizmet verdikleri ilçede çalışabilirler. 81 ilçede yemek sepeti dağıtım hizmeti de verilmektedir.

Yemek Sepeti Kurye Olmak İçin Başvuru Şartları ve Gerekli Evraklar Nelerdir?

Yemek Sepetinde motosikletli kurye olarak çalışmak isteyen 18 ya üstü gençler iş başvuru formunu doldurup firmaya gönderebilir. Nitelikli kişiler şirkete paket hizmet sunmaya başlayabilir. Yemek Sepeti Banabi’ni sadece yiyecek değil, market, süpermarket veya mahalle bakkallarından da yiyecek, temizlik malzemeleri, meyve ve sebzeler olmak üzere tüm yiyecek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Yemek sepeti restoran ve kafelerden sipariş alırken, Banabi kuryeleri süpermarketlerden yiyecek teslim ediyor. Başvuru hem yemek sepeti banabi için hem yemek sepeti için koşulları aynıdır. Sadece kıyafetler ve ekipmanlar farklıdır.

Yemek Sepeti Kurye Puanlama Sistemi ve Paket Başı Ücretleri

1 ile 10 arasında puanlama yapan müşteriler puan sıralamanızı oluşturur. Ayrıca paket başına belirli bir miktar ücret alınır. Bu ücret şehirden şehre değişiklik gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu