Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar? 2023

Milenyum çağı ile teknoloji git gide ilerlemektedir. Her kesimden insanın oturduğu yerden bir tuş ile alışveriş yapması kolaylaşmıştır. Eskiden hayal edilen bu durum artık herkes tarafından basit bir işlem olarak görülmektedir. Ekonomik düzeyi düşük veya yüksek olsun veya olmasın her ailede internet bulunmaktadır. İnternet sayesinde günlük yaşamda işlerimiz daha kolay ve çabuk olmaktadır. İnternetin sağladığı avantajlar ile teknoloji doğru orantıda ilerlemektedir. Pozitif olarak bakıldığında teknolojiye iyi şeyleri de beraberinde getirmektedir.

Bugün dünyamızda internetsiz bir yaşam düşünülemez. Resmi kurum ve kuruluşlarda, özel sektörde, okullarda, hastanelerde, kafelerde, restoranlarda her yerde internet karşımıza çıkmaktadır. Alışveriş yapmak isteyen insanlar internet üzerinden belirli uygulamalara girerek seçtikleri eşyaları almaktadırlar. Özellikle belirli başlı alışveriş sitesi olan Trendyol en çok eşya alınan uygulama olmaktadır.

Trendyol banka kartı ile alışveriş yapma veya çeşitli şekillerle yapılan alışverişler genel olarak kişilerin seçtiği eşyalar kategorisi; beyaz eşya, mobilya, züccaciye, kırtasiye, temizlik, kıyafet ve kozmetik gibi belli başlı seçenekler olmaktadır. Bu seçilen eşyaları getirmek için kuryelerin çalışması gerekmektedir.

Trendyol kurye iş başvuru formu nasıl olmaktadır? Trendyol’a başvuru yapmak için gerekli bazı işlemler ve aşamalar olmaktadır. Öncelikle trendyol’un go kendi web adresinden başvuru linkini online olarak trendyol’a gönderildikten itibaren trendyol kurye başvuru formu incelemeye alınacaktır. Başvuru formu sonucu pozitif olması halinde kişilere Trendyol aracılığıyla taşıtlı kurye eğitimi verilmektedir.

Trendyol Araçlı Kurye İş Başvurusu

İnternet ağ üzerinden trendyol araçlı kurye iş başvurusu yapılması için belirle işlemler gerekli olmaktadır. 22 yaş ve 48 yaş arasında olmak, sabıka kaydının bulunmaması, tüm gün çalışmaya uygun olunması ve b sınıfı ehliyetinin olması gerekli olmaktadır. Araçlı kurye iş başvurusunda Taşıyıcı ve toplayıcı olmak istiyorum diye 2 tane seçenek bulunmaktadır.

Bu başvuruları trendyol express ve go sayfasından yapılmaktadır. Kişiler kendi araçları ile de taşıyıcı ve toplayıcı olabilmektedirler. Anlaşmalı olan lokanta, market, alışveriş merkezi gibi mağazalardan eşyaları alarak trafik kurallarına uygun bir şekilde aracın kullanılması ile kişilere ulaştırılması gereklidir.

Trendyol Kurye Olmak İçin Nereye Başvurulur ve Çalışma Saatleri Nelerdir?

İnternet çağının gelişmesi ile birlikte alışverişler telefon bilgisayar ve tabletler üzerinden bir tık ile olmaktadır. Alışveriş sitesi uygulamaları ile eşyalar ve yemekler adreslere gönderilmektedir. Trendyol bu uygulamanın en güzel örneklerinden biri olmaktadır.

Trendyol kurye olmak için nereye başvurulur ve çalışma saatleri nelerdir? Trendyol kurye olmak için trendyol.com sayfasına ve trendyol express sayfalarına girilmesi gereklidir. Burada bulunan formlar doldurularak sayfa tarafından incelenmektedir. Trendyol çalışma saatleri genellikle gündüz 10 ile gece 12’ye kadar devam etmektedir. Kendi aracı ile kuryelik yapan kişiler istedikleri zaman diliminde çalışmaktadırlar.

Trendyol Kurye Olmak İçin Başvuru Şartları ve Gerekli Evraklar Nelerdir?

Trendyol’da iş başvuruları genellikle internet sayfasından yapılmaktadır. Trendyol kurye olmak için başvuru şartları ve gerekli evraklar nelerdir? Öncelikle sabıka kaydının olmaması ve b sınıfı ehliyetin olması gereklidir. Ve 6 yaşından küçük ticari taşıtın sahibinin olması psikolojik uygunluk ve askerliğin yapılması da şartlar arasında gösterilmektedir. Src belgesi de olması istenmektedir.

Trendyol Kurye Puanlama Sistemi ve Paket Başı Ücretleri

Öncelik ile Trendyol’da motor kurye maaşları aylık olarak 11.000 ile 18.000 TL arasında olmaktadır. Ayrıca teslimat başına fiyatlandırma yapılarak kazanım elde edilmektedir.

Trendyol kurye puanlama sistemi ve paket başı ücretleri değişiklik göstermektedir. Örneğin günlük 100 teslimat yapan bir kurye ortalama olarak 600 TL kazana bilmektedir. Eşya miktarı x gönderi başına kazanç artı KDV olarak hesaplanmaktadır. Örneğin ilk 40 teslimattan altı buçuk TL diğer kargo tesliminde ise KDV hariç 6 TL olarak ödeme kişiye yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu