Öğrencilere Vodafone Saçma Güzel 10 Tarife Fiyatları 2023

Oldukça geniş içerik ağına sahip olan Vodafone yılların tecrübesi ile her kesime yönelik olarak paket içerik fırsatlarını sunmaya devam etmektedir. Gençlere yönelik olarak hazırlanan ve içeriğini git gide genişleten birçok avantajlı tarifeler ile yüzleri güldürüyor. Vodafone’un genç paketlerinden Saçma Güzel 10 paketi içeriği oldukça geniş fırsatlar sunmaktadır.

Saçma Güzel 10 Tarife İçeriği

Vodafone’un genç kullanıcılarına yönelik olarak sunmuş olduğu tarife içerisinde geniş hacimli internet paketi bulundurmaktadır;

 • Gençler her yerden internete bağlansın ve hem hızlı hem de bol internet deneyimini yaşasın diye oluşturulmuş Vodafone Saçma Güzel 10 paketi içerisinde 10 GB’lık internet bulunur.
 • Paket içeriğinde bulunan 15 GB çeşitli sosyal ağlarda kullanılabilecek.
 • Seçilen uygulama üzerinden kullanılabilecek 5 GB internetin yanı sıra pek çok yerde çekim kalitesi ile kendini gösteren Vodafone, bilgi erişiminizi daha kolay hale getirmektedir.

Vodafone’un aylık olarak genç paketleri içerisinde Vodafone Saçma Güzel 10 tarifesine sizde Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya online olarak Vodafone’u ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone’un genç kullanıcılarına yönelik olarak tasarlamış olduğu Saçma Güzel 10 paket içeriğine bakıldığında rahatlıkla kullanılabilecek geniş çaplı internet hacmi bulunur. Bu paketi yapabilmek için herhangi bir mesaj kodu bulunmamaktadır.

Vodafone Saçma Güzel 10 paketini tanımlamak isteyenler öncelikle faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapması gerekir. Faturalı hat kullanıcılarına özel olarak sunulmuş olan bu hizmetten faydalanabilmek isteyenler Vodafone cep merkezlerini ziyaret edebilirler.

 • Vodafone’un online uygulaması olan yanımda uygulaması üzerinden paket içeriğine bakabilir ve hattınıza da tanımlayabilirsiniz.
 • Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilir, hattınıza tanımlamak istediğiniz paket hakkında bilgi alabilirsiniz.

35 TL paket ücreti karşılığında satın alabileceğiniz öğrenciler için içinde bol internet barındıran Saçma Güzel 10 tarifesi sınırsız WhatsApp özelliği ile özellikle dikkat çekmekte.

Oldukça Uygun Fiyatlar ile Saçma Güzel 4 Tarifesi

Tarife içerisine baktığımızda Freezone üyesi olan öğrenciler için gençlere yönelik tasarlanmış dolu dolu bir paket. Ücretsiz bir şekilde Freezone uygulamasına kayıt olan kişiler sadece aylık olarak 22 TL ödemeleri yeterli olmaktadır.

Paket içerisinde 4 GB internet bulunur. Bu 4 GB internetin 2 GB’ını farklı uygulamalar üzerinde kullanabilmektesiniz. Bu paketin içerisinde konuşmaya yönelik olarak 750 dakika her yöne konuşabileceğiniz dakika hakkı bulunur.

250 adet mesaj hakkı ile birlikte konuşma, internet ve mesaj üçlü paketine size en yakın Vodafone şubelerinden ya da internet üzerinden yanımda uygulamasını kullanarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Gençlere Yönelik 2 GB Tarifesi

FreeZone’lu gençlerin kullanabilecekleri yenilenmiş tarife içerikleri ile hizmet veren Vodafone’un 2GB tarifesi hem bütçeye uygun hem de bol internet kullanım hakkı tanır.

 • Gençlere yönelik 2GB tarifesini almak isteyenler 25 TL karşılığında aylık olarak tarifeyi telefonlarına tanımlayabilirler.
 • Tarife içerisinde baktığımızda telefondan kullanılabilecek olan 2 GB mobil internet, her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve 250 sms bulunur.
 • Vodafone’un 25 yaş ve altı gençlere yönelik olarak sunmuş olduğu Saçma Güzel tarifelerin her biri birbirinden farklı avantajlı paketler sunmaktadır.
 • 3’lü olarak hazırlanmış olan bu paketler konuşma, dakika, internet ve her yöne sms hakları sunar. Bu sayede sürekli olarak iletişimde kalabilir, sevdikleriniz ile bol bol konuşmaya ve mesajlaşmaya devam edebilirsiniz.

Paket içerikleri her sene yenilenmekte ve müşterilerin isteklerine yönelik olarak özel içerikler sunulmaya devam etmektedir. Ayrıca Vodafone RED ve FreeZone Faturalı Tarife Paketleri 2023 adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Faturalı ve Faturasız Hatlara Yönelik Saçma Güzel 10 Tarifesi

Bunun yanı sıra bu paketi satın aldıktan sonra WhatsApp kullanımlarınız da sesli ya da görüntülü arama hizmetlerinin yanı sıra mesajlaşma hizmetlerinde de sınırsız bir şekilde kullanım hakkı sunulmaktadır.

Siz de Vodafone’a gelerek çeşitli paket avantajlarından faydalanabilirsiniz. Her geçen yıl içinde bulundurduğu paket fırsatlarını değiştiren ve yenileyen gençlere yönelik olarak içeriklerde güncelleme yapan Vodafone, faturalı ve faturasız hatlara özel olarak kampanya içerikleri düzenler.

 • Özellikle faturalı hat kullanıcılarının 12 aylık taahhüt vermesine yönelik olarak çeşitli ek paket fırsatları da sunmaktadır.
 • Vodafone’un faturalı ve faturasız hatlara yönelik olarak hazırlamış olduğu kampanya içeriklerinden haberdar olabilmek için Vodafone’un internet üzerinden ulaşılabilecek sayfasını takip edebilir.
 • Vodafone cep merkezlerine gelerek yardım alabilir.
 • Vodafone’un müşteri hizmetlerini arayarak tarifeler hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi ile Neler Yapılabilir?

Vodafone’un aktif olarak kullanıcısı konumunda bulunan kişilere aylık 39 TL ile telefonlarına tanımlama hakkı bulundurduğu Freezone Saçma Güzel 10 paketi içeriği; 10 GB internet bulundurur.

750 dakika konuşma ve bunun yanı sıra 12 ay kalma süresinin için taahhüt imzalayan ve söz veren kişilere yönelik olarak tarifeye uygun paket ve kampanyalar da bulunmaktadır.

 • Yıl içinde 12 ay boyunca kullanılabilecek olan bu paketin içeriğinde artı 5 GB farklı sosyal alanlarda kullanabileceğiniz internette vermektedir.
 • İnternet hakkının dışında internet hakkını engellemeyecek şekilde kullanıma izin verilen sınırsız WhatsApp kullanımı da barındırır.

Bunun yanı sıra tarife içeriğine baktığımızda Vodafone’un kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu yanımda uygulamasına giriş yaparak; Gamer video, çeşitli müzik paketi ya da Instagram gibi seçeneklerden birini tercih etmeniz gerekiyor. Seçeceğiniz bu 3 uygulamadan birinde kullanabileceğiniz 5 GB’lık fazladan internet paketin içerisine dahil edilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu