Kuyumcuların Fiyatları Takip Ettiği Siteler 2023

Yatırım amacıyla en çok tercih edilen madenlerin başında altın gelir. Ülkemizde hediyelik ve yatırım olarak talep gören altın, fiyatı en sık değişen madenlerden biridir. Durum böyle olunca yatırımcıların cevabını en çok merak ettiği sorulardan biri de kuyumcuların altın fiyatlarını takip ettiği siteler oluyor. Sizler için bu soruyu araştırdık ve bu sorunun cevabına yazımızda yer verdik.

Kuyumcular Altın Fiyatlarını Nerden Takip Ediyor

Dünya geneli borsalarında ons değeri tespit edilerek altın fiyatları belirlenir. Altının 1 gramının kaç TL’den alınıp satılacağı değişen ons değerlerine göre belirlenir ve fiyatlar güncellenir. Anlık olarak değişen altın fiyatlarını takipte kalabilmek için birçok kuyumcunun sıkça kullandığı siteler vardır. Altın borsasını takip eden kuyumcuların tercih ettiği siteler;

Harem Kuyumcu Altın Fiyatları Sitesi

An be an değişiklik gösteren altın fiyatlarını takip eden kuyumcuların tercih ettiği web sitelerinin başında Harem Kuyumcu geliyor. Bu site sayesinde altın fiyatları canlı olarak takip edilebiliyor. Web sitesinin ana sayfasında online altın hesaplama makinesi de mevcuttur. Altın fiyatları takip edilirken altın hesaplamaları da yapılabilir. https://www.haremaltin.com/canli-piyasalar/altin-fiyatlari bağlantı adresine gidilerek siteye erişim sağlanabilir.

Altın Kaynak Kuyumcu Altın Fiyatları Sitesi

Altın Kaynak Kuyumcu Web sitesi, kuyumcuların yakından takip ettiği sitelerden biridir. Anlık olarak fiyat listelerini güncelleyen bu sitede toptan ve perakende fiyatlarda anlık olarak güncellenir. http://www.altinkaynak.com/Altin/Kur/Guncel bağlantı adresine gidilerek siteye erişim sağlanabilir.

Canlı Döviz Altın Fiyatları Sitesi

Anlık olarak gram altın fiyatlarının değiştiği bu site kuyumcular tarafından sık sık ziyaret edilen sayfaların başında geliyor. Üye girişi yapmadan da altın fiyatları ve değişimleri anlık olarak takip edilebiliyor. https://canlidoviz.com/altin-fiyatlari bağlantı adresine gidilerek siteye erişim sağlanabilir.

Foreks Güncel Altın Fiyatları Sitesi

Serbest piyasa altın fiyatlarının takip edilebildiği bu site oldukça basit bir arayüz sayesinde kuyumcuların ve altın fiyatlarını takip eden vatandaşların dikkatini çekiyor. Altın fiyatları ve güncel döviz haberlerinin olduğu bu siteye https://www.foreks.com/altin/ bağlantı adresi kullanılarak erişim sağlanabilir.

Pratik Piyasa Altın Fiyatları Sitesi

Güncel altın fiyatları bulunan bu sitenin ana sayfasında altın fiyat hesaplayıcı bulunuyor. Ayrıca bu web sitesinde sanal para ile altın alışı veya satışı da mümkündür. Sanal para ile altın alım ve satımlarında kullanıcılarına ücretsiz deneme sürümü sunan bu site, kuyumcular ve altın fiyatlarını takip edene vatandaşlar tarafından tercih ediliyor. https://piyasa.paratic.com/altin/ bağlantı adresine gidilerek pratik piyasa web sitesine erişim sağlanabilir.

Kuyumcuların Altın Fiyatlarını Takip Ettiği Canlı Takip Ekranı

Kuyumcuların altın fiyatlarını takip ettiği canlı takip ekranı, medya ajanslarından ve borsa yayını yapan sitelerden öğrenilebilir. Kuyumcuların altın alış ve satış fiyatları farklılık gösterir. Canlı takip ekranı göre bu fiyatlar belirlenir ve piyasaya sunulur.

Kuyumcuların Altın Fiyatlarını Takip Ettiği Uygulama

Canlı borsa yayını yapan site ve ajansların, mobil uygulamaları vardır. Bu uygulamaları Google Play Store ‘dan ya da Apple Store’dan kolayca bulabiliriz ve cihazlarımıza indirebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu