İzmirim Kart, Eshot TL Yükleme ve Bakiye Sorgulama 2023

İzmirli insanların toplu taşıma ulaşımı için kullandıkları kart olan İzmirim Kart içinde bakiye olduğu süre boyunca istenildiği zaman kullanılabilmektedir. İzmir’in hemen hemen her noktasına ulaşım sağlayan toplu taşıma araçları İzmirim Kart ile birlikte kullanılabilmektedir. Böylelikle hem uygun fiyata hem de hızlı bir şekilde gitmek istediğiniz yere gidebilmektesiniz. 

İzmirim Kart Eshot TL Yükleme

İzmirim Kart’ın içerisine ve Eshot tl yükleme işlemleri için ise bakiye yüklemek için online olarak online.izmirimkart.com.tr/giris#TL_Yukle adresinden yapabilirsiniz. Ayrıca şehrin içerisinde özel dolum bayileri bulunmaktadır. Bu bayiler aracılığı ile istediğiniz bakiye tutarını İzmirim Kart’ınıza aktarabilmektesiniz. Ancak bilinmelidir ki İzmirim Kart’ınıza bakiye yüklerken bazı limitler bulunmaktadır.

Bu limitler doğrultusunda bakiye yükleyebilmektesiniz. Limitler ise şöyledir ki; en az 1 (bir) en çok 200 (ikiyüz) lira yükleme yapabilmektesiniz. İzmirim Kart lira yükleme işlemi gerçekleştirirken bu limitleri göz önüne almanız iyi olacaktır.

Aksi halde bakiye dolum işlemi esnasında çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Şehrin içinde çeşitli noktalarda olan bakiye yükleme bayilerinde ise bu bilgi verilmektedir. Bu yüzden dolum yaparken yükleme yapacağınız tutarı ilgili görevliye söylemeniz iyi olacaktır. Küsüratlı lira yüklemeleri de kabul edilmeyebilmektedir.

İzmirim Kart’a sadece bilinen bakiye dolum bayilerinden yükleme yapılmamaktadır. Belediyenin oldukça düşünceli bir hareketi olarak yoğun vatandaşlara kolaylık sağlamak amacı ile İzmirim Kart’a internetten bakiye yüklemesi de yapılabilmektedir.

İzmirim Kart bakiye yükleme işlemlerinizi İzmirim Kart’ın özel web sitesinden kredi kartınız ile yapabilmektesiniz. Böylelikle bakiye yüklemesi yaparken bayi aramak yerine oldukça hızlı bir şekilde internet aracılığı ile işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Bu şekilde zamandan tasarruf yapılarak daha rahat hareket edilebilmektedir.

İzmirim Kart Eshot Bakiye Sorgulama

İzmirim Kart İzmirli insanlar için vazgeçilmez bir ulaşım kartıdır. Kart sayesinde neredeyse İzmir’in her noktasına ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle Öğrenciler için uygun fiyatlı olan İzmirim Kart, çoğu şehrin belediyesinin sunduğu ulaşım kartlarından daha uygun fiyatlı olmaktadır. İzmirim kart ve eshot bakiye sorgulamak isteyenler online.izmirimkart.com.tr/giris#Bakiye_Sorgula adresinden yapabilirler.

Gişelerden geçiş ücretleri ve tek bilet ücretleri oldukça uygun fiyatlı olmaktadır. Böylelikle öğrencilerin ve maddi durumu düşük seviyelerde olan insanların rahat bir şekilde ulaşım sağlamasına olanak verilmektedir. Bunun yanında düşük limitlerde İzmirim Kart bakiye yükleme de yapılabilmektedir. Bu şekilde de az miktarda bakiye yüklemesi de yapılabilmektedir.

Öğrenci, yaşlı, genç herkesin severek ve rahatlıkla kullandığı İzmirim Kart sağladığı imkânlar ve uygun fiyatlı biletleri ile birlikte uzun bir süredir halka hizmet etmeye devam etmektedir.

Bilet ücretlerine de sürekli olarak zam yapmayarak halkın ferah bir şekilde ulaşım sağlamasına olanak veren belediyesi sayesinde birçok kişi tarafından severek kullanılmaktadır. Şehrin neredeyse her noktasında bulunan bakiye dolum bayileri ile birlikte İzmirim Kart lira yükleme işlemi de yapabilmektesiniz.

İstediğiniz tutarı kolay bir şekilde yükleyebilmektesiniz. Eğer ki dolum bayisi bulamadıysanız İnternetten de İzmirim Kart’ınıza lira yüklemesi yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu