Helvacı Yakub Bayilik Ücreti ve Şartları

Türkiye’nin saygın markaları arasına girmeyi başaran Helvacı Yakub her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sizde bu aileye katılarak gelir elde edebilirsiniz.

Helbacı Yakub bayilik şartları nelerdir? Helvacı Yakub, lezzetli helvaları ile öne çıkan markalardan bir tanesidir. Siz de bu işletmenin bir parçası olmak istiyorsanız başvuru formunuzu doldurabilirsiniz. Tarihi 1887’ye kadar dayanan Helvacı Yakub Efendi, en çok talep gören bayilik modellerinden bir tanesidir. Türkiye’nin birçok yerinde franchiseleri açan Helvacı Yakup Efendi üzerinden bayilik desteği alabilirsiniz.

Dondurmalı helvası ile lezzetli bir menüye sahip olan Helvacı Yakub Efendi, düşük bayilik bedelleri ile girişimcilere para kazanma fırsatı sunuyor. Bayilik sistemini düşünenler için önemli markalar arasında yer alan Helvacı Yakub Efendi’nin bayiliğini kolayca alabilirsiniz.

Firma gerekli yatırım şartlarını sağlayan girişimcilere büyük bir kolaylık sunuyor. Türkiye’de onlarca bayiliği bulunan yurtdışına da yatırım yapmaya başladı.  Helvacı Yakup Efendi Bayilik sistemi farklı modelleri içerisinde barındırmaktadır. Lokasyon durumuna göre bayilik sistemi değişebiliyor.

Helvacı Yakub’nin Türkiye çapında bilinir olmasının ana nedeni helvasının kalitesidir. Deneyen pek çok kişinin damağında kalan bu tat şimdi yeni şubeler üzerinden daha fazla kişiye ulaşıyor. Helvacı Yakub franchise veren firmalardan bir tanesidir.

Helvacı Yakub Franchise Modeli Avantajları

  • Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi bulunan markanın bilinirliği son derece fazladır.
  • Sürekli büyüyen helva ürünleri sektöründe pazar payı en yüksek firmadır.
  • Herkesin sevebileceği bir ürüne sahiptir.

Eski ve köklü bir marka olarak Helvacı Ali, franchise iş modeli üzerinden gereken desteği verebiliyor.

Helvacı Yakub Bayilik Şartları

Helvacı Yakub bayilik şartları için belirli koşullar bulunuyor. Bayilik başvurusu yapacak olan kişilerin şu konulara dikkat etmesi gerekiyor;

  • Bayilik alıp şube açmayı düşündüğünüz yerde başka bir bayi bulunmaması gerekir.
  • Açılacak dükkanın en az 25 m2 kadar alanı olmalıdır.
  • Franchise başvurusu yapacak kişinin tecrübeli olması gerekir.
  • Gıda sektöründe gerekli izinlerinizin bulunması gerekir.

Helvacı Yakub Franchise Bedeli

Helvacı Yakub franchise bedeli ortalama olarak 250.000 TL kadardır. Bu rakam 2023 yılı için geçerlidir. Firma ile görüşme sonrasında farklı bir rakamla karşılaşabilirsiniz. Helvacı Yakub tüm eğitimleri de sizlere verecektir. Dükkan boyutu büyüdükçe bedellerde değişim gösterebilir. Bu nedenle detaylı franchise bedelini firma ile yapılacak görüşme sonrası öğrenebilirsiniz.

Helvacı Yakub Bayilik Süreci

Helvacı Yakub’den bayilik almak için mutlaka standart bayilik şartlarını tamamlamalısınız. Daha sonra internet üzerinden Helvacı Yakub bayiliği almak için ön başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuzu firma uzmanları ile inceleyerek kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Eğer bayilik başvurunuz olumlu sonuçlanırsa telefon görüşmesi yapacaksınız. Bu görüşme sonrasında kafanızdaki tüm soruları firmaya iletebilirsiniz.

Helvacı Yakub üretim merkezinde her süreci başarılı bir şekilde ele almaktadır. Tüm konularda anlaşma sağlamanız durumunda artık franchise için anlaşmalar imzalanır. Daha sonra sizlere ürün tedariği sunulacaktır. İş yerinizde personel çalıştıracaksanız uzman kişiler tarafından helva hazırlama ve sunum tarifleri verilecektir.

Helva Sektörü Ne Durumda

Türkiye’de2023 yılı itibarıyla da helva sektörü yükselişe geçti. Helva hem yaz hem de kış aylarında tercih edilmektedir. Düşük sermaye üzerinden helvacı bayisi açılabilmesi işin daha fazla ilgi görmesine neden olmuştur. Günümüzde de hızlı bir şekilde büyümeye devam eden bu sektörde sizde yerinizi alabilirsiniz.

Helva sektörünün uzun yıllar hızlı bir büyüme gerçekleştirmesi bekleniyor. Ülkemizde sevilen tatlardan biri olan helvayı farklı bir sunumla servis ederek bu alanda sizde iyi paralar kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu