En İyi 10 Tur Şirketi 2023 (Yurtiçi & Yurtdışı)

Ülkemizde seyahat turlarından sorumlu ve kanunen seyahat planlarını oluşturan kurumlar Turizm seyahat acenteleridir. Seyahat acenteleri sadece tur yapmakla kalmazlar özellikle yurt içinde veya yurt dışında kültür turları gibi birçok gezi planı oluştururlar. Tur şirketleri sadece gezi planı yapmazlar, bunun yanında uçak bilet rezervasyonları, otel rezervasyonları, konaklama faaliyetleri, spor ve eğlence faaliyetlerini de düzenlerler bu organizasyonları gerçekleştirmek kanunen seyahat acentelerine verilmiştir.

Seyahat acenteleri de TÜRSAB’a bağlıdır. Bu turizm şirketleri sizler için uygun pozisyonda ki yerleri sıralarken bütçenize uygun olmasına da özen göstermektedir. Her şirket sizlerin istekleri ve bütçeniz doğrultusunda hizmetler sunarken hepsinin ortak özelliği ise memnuniyetiniz olacaktır.

Yeni yerler görmeyi keşfetmeyi seviyorsanız ancak zamanınız kısıtlı ise gezi turları tamda sizin için. Farklı yerler keşfetmeyi, özellikle yurt içinde veya yurt dışında yeni yerler görmeyi veya tatil paketinizi erkenden almayı istiyorsanız bir Turizm şirketini tercih edebilirsiniz.

Turizm şirketleri sizler için gerekli olan bütün evrakları hazırlar sizler için geriye kalan tek şey muhteşem tatilin keyfini çıkarmak kalır. Bu turlar sayesinde dilerseniz birkaç günlük tatil, günübirlik tur veya hafta sonu kültür turlarına katılabilirsiniz. Sizler için uygun fiyatlı olan ve en kapsamlı turizm şirketleri listeledik.

ETS Tur

En iyi seyahat acentelerinin başında gösterilen ETS Tur’un genel merkezi İstanbul’dadır. ETS Tur’un 48 şehirde 150’den fazla acenteliği, mobil uygulaması çağrı merkezi gibi ulaşım faktörleri vardır. ETS Tur acente rehberlik, ulaşım ve konaklama hareketlerini Türkiye’de ilk defa oluşturan kurum unvanına sahiptir. ETS Tur uçak bileti, araç kiralama, tatil köyü, otel rezervasyonları gibi birçok hizmet vermektedir. ETS Tur ülkemizde de turizm alanında da birçok ödüle layık görülmüştür. ETS Tur’un TÜRSAB bünyesinde seyahat acenteliği belgesi de bulunmaktadır.

Kappa Tur

Kappa Tur fiyatları açısından oldukça cazip geldiği için yurtdışı seyahatlerinde tercih edilen ilk seyahat acentelerinden birisidir. Kappa Tur Yurtiçi gezileri yurtdışı turları, gemi gezileri, vizesiz turlar düzenlemektedir. Kappa Tur aynı zamanda yurt içi otel rezervasyonları da yapmaktadır. Cazip fiyatları sayesinde birçok kesimin ilk tercihi Kappa Tur olmaktadır. Kappa Tur’un TÜRSAB bünyesinde seyahat acenteliği belgesi de bulunmaktadır.

Jolly Tur

Jolly Tur ülkemizde birçok etkinlik ve festival düzenlemiştir. Jolly Tur, müşteriler için uygun fiyatlarla konaklama ve seyahat imkânı sunmaktadır. Jolly Tur aynı zamanda gemi turları, yurtdışı turlar ve Anadolu turları düzenleyerek müşterileri eşsiz güzelliklere doğru yola çıkarmaktadır. Yurtdışında birçok etkinlik düzenleyen Jolly tur aynı zamanda da Kıbrıs başta olmak üzere yurtdışına da birçok seyahat düzenlemektedir. Jollt Tur’un TÜRSAB bünyesinde seyahat acenteliği belgesi de bulunmaktadır.

MNG Tur

MNG Turizm tam olarak 23 yıldır ülkemizde hizmet vermektedir. MNG Turizm her bütçeye uygun oteller ve rezervasyonlar yapmaktadır. MNG Turizm aynı zamanda Avrupa Turları, kültür turları, gemi turları ve yurtiçi yurtdışı turları düzenleyerek kaliteli bir hizmet sunmaktadır. MNG Turizm aynı zamanda gemi turlarında ücretsiz sağlık sigortası düzenleyerek yapacağınız mavi yolculukları daha güvenli bir hale getirmektedir. MNG Tur’un TÜRSAB bünyesinde seyahat acenteliği belgesi de bulunmaktadır.

Anı Tur

Anı Tur ülkemizde hizmet veren bir diğer turizm acentesidir. Bir dönemin en iyi turizm şirketlerinden birisi olan Anı Tur şu an aktif faaliyet göstermemektedir. Ancak aktif faaliyet gösterdiği dönemlerde seyahat turları düzenlemiştir. Anı Tur yurtiçi konaklama rezervasyonları gibi birçok faaliyette bulunmuştur. Anı Tur’un TÜRSAB bünyesinde seyahat acenteliği belgesi de bulunmaktadır.

Gruppal Tur

Gruppal 2010 yılında ülkemizde bir fırsat sitesi olarak kurulmuştur. Gruppal bu sitede birçok hizmet ürünü satmıştır. Ardından TÜRSAB acentelik belgesini alan Gruppal turizm sektörüne de giriş yapmıştır. Gruppal yurtiçi ve yurtdışı turları uygun fiyatlara düzenleyerek kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Gruppal aynı zamanda yurtdışında birçok ülkeye de uygun fiyatlarla turlar düzenlemektedir.

Tura Turizm

Tura Turizm merkezi İstanbul olarak kurulmuştur. Tura Turizmin ana faaliyet alanı ise Kruvaziyer turizmdir. Kruvaziyer turizm konaklama eğlence ve yemek gibi seçenekleri de bulunan ve belirlenmiş bir rota planı da bulunan yolcu gemilerine denmektedir. Tura turizm yurtdışından gelen turistler için de aynı hizmeti sağlamaktadır. Tura turizm yurtdışından gelen misafirlere rehberlik ederek birçok organizasyon düzenlemektedir. Tura Turizmin TÜRSAB bünyesinde seyahat acenteliği belgesi de bulunmaktadır.

Mika Tur

Mika Turizm 1997 yılında ülkemizde kurulmuştur. Firmanın TÜRSAB bünyesinde seyahat acenteliği belgesi de bulunmaktadır. Mika turizmden uygun fiyatlarla rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firma birçok bölgede bulunan konaklama ve rezervasyon işlemlerini uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirmektedir.

Setur

Setur turizm her türlü faaliyeti bünyesinde barındırmaktadır. Setur turizm yapmış olduğu etkinlikler sayesinde turizm alanında Türkiye’nin öncü isimlerinden biri haline gelmiştir. Setur turizm kongre organizasyonları, uçak bileti kiralama, yurtiçi ve yurtdışı tur operatörlüğü hizmetleri de sunmaktadır. Setur turizmin aynı zamanda TÜRSAB bünyesinde acentelik belgesi de bulunmaktadır.

Pronto Tur

Pronto Tur yurtdışı turları noktasında özellikle ülkemizde öncü isimlerden biri haline gelmiştir. Uzakdoğu ve Afrika gibi birçok bölgeye turlar düzenleyen Pronto Tur bu noktada birçok indirim imkânı da sunmaktadır. Özellikle Bayramlarda düzenlenen organizasyonlar ve indirimler sayesinde sizlere birçok güzelliğin kapısını aralamaktadır. Pronto Tur ulaşım, konaklama, rehberlik gibi birçok hizmete de öncülük etmektedir.

Touristica

Touristica ülkemizde turizm alanında hizmet vermektedir. Touristica özellikle yurtiçi ve yurtdışı turları, konaklama, hizmeti sunmaktadır. Touristica yaz kış demeden gezip görmek istediğiniz yerleri ayağınızın altına seriyor. Özellikle kayak turları da düzenleyen şirket kış mevsiminde de organizasyonlarına devam etmektedir. Termal oteller, kültür turları gibi daha birçok hizmet de seçenekler arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu