Clash Of Clans Bedava Hesaplar, Elmas Kodları ve Hileler

Clash Of Clans barbar teması bulunduran ve fantastik bir dünyada geçen bir savaş oyunudur. Kendinize ait köyünüzü düşmanlarınıza karşı güçlendirmeli ve başka kişilerin köylerine saldırarak elde edilen ganimetlerle oyunda gelişebilmekte. Belediye binanızı geliştirdikçe daha çok özellik açılmakta ve birliğinize alacağınız askerlerin kalitesi arttırılabilmektedir. Oyun içerisinde dört farklı birim vardır. Her birim kendi içerisinde özellikler ve farklılıklar bulundurmaktadır.

Birimlerden en değerlisi elmastır. Elmas herhangi bir para birimi yerine geçebildiğinden oyun içerisindeki elmaslar kadar gelişilebilmektedir. Bu yüzden Clash Of Clans oyuncuları sık sık elmas satın almaktadır. Pay To Win bir oyun olan Clash Of Clans para para yatırma veya daha çok elmas elde edilmesi sayesinde diğer oyunculara göre daha kolay gelişilebilmektedir.

Bu yüzden para yatırmadan gelişmek isteyen oyuncular bedava Clash Of Clans kodları ve hileleri aramaktadır. Oyuncular için derlemiş olduğumuz bu kodlar ve tamamen bedava sayesinde kolayca kodları girerek ücretsiz elmas kazanılabilmekte ve güçlü hesapların sahibi olunabilmektedir.

Bedava Clash Of Clans Hesapları 2023

Oyun içerisinde birçok hesap el değiştirmektedir. Çok yüksek fiyatları bulan hesaplar içerisinde bulunan elmaslar ve paralar gibi değişkenlerle fiyat değişikliğine uğramaktadır. Bu fiyatlar iyi hesaplarla oynamak isteyen oyuncular için yüksek görülmekte, oyuncular ise ücretsiz bulabilecekleri Clash Of Clans hesaplarına yönelmektedir. Ücretsiz hesaplar bulmak oldukça zordur.

Güncel olarak takip edilmesi gereken hesaplar internete yüklendiğinde çok hızlı şekilde sahiplerini bulmaktadırlar. Bu yüzden sizin için bedava Clash Of Clans hesapları derledik. Bu hesapları kolaylıkla girerek kaliteli bir hesap sahibi olunabilmektedir. 

Ücretsiz Clash Of Clans Hesapları ve Şifreleri:

KULLANICI ADIŞİFRE
[email protected]OsT01aukC
[email protected]hmQp1w52J
[email protected]yhMgQUtFd
[email protected]eD2SHnrOW
[email protected]cF14W0Jez
[email protected]lalWTbnKc
[email protected]UdP6aQIsE
[email protected]KkaEEGTbO
[email protected]zeio4JKOG
[email protected]vFb89PhVZ
[email protected]emABhH44d
[email protected]vJnEAC1Hd
[email protected]3mnY9sdv0
[email protected]w0HEgPdmu
[email protected]2wrrGia5p
[email protected]1H6kPSC3J
[email protected]2zWiMTmzV
[email protected]u2WxLbk3q
[email protected]YRIQLDMPM
[email protected]tM96y2eE0
[email protected]VDfX5kSDq
[email protected]IhUKk6RkR
[email protected]15aDFGHW8
[email protected]Karkoky23
[email protected]karamollk97

Bedava Clash Of Clans Elmas Kodları 2023

Elmas kodları sayesinde oyuncular için belirlenmiş bölmeden elmaslar alınabilmektedir. Sürekli olarak güncellemekte olan elmas kodlarını iyi şekilde takip ederek birçok elmas kazanılabilmektedir. Oyuncuların kolaylıkla elmas kazanabilmesi için aşağıda tamamen güncel ve süresi dolmamış elmas kodları yazılmış durumda. Güncel kodların bulunması zorluğu aşağıdaki Clash Of Clans elmas kodları sayesinde çözülmüş duruma geldi.

Ücretsiz elmas kodlarının alınabilmesi için öncelikle oyuna giriş yapılması gerekmektedir. Ardından ayarlar menüsüne tıklanmalı ve karşınızda çıkan mücevherleri kullan butonuna tıklayarak vermiş olduğumuz kodları yazdıktan sonra ücretsiz elmaslar hesaba yüklenmiş olacaktır.

Oyun içerisinde hiçbir şekilde Clash Of Clans elmas kodlarının kullanım sayısında bir kısıtlama bulunmamaktadır. Bu yüzden istediğiniz kadar kodu yazarak birçok elması hesabınıza geçirebilir ve kolaylıkla oyunda seviyeler arttırıp daha güçlü ordular eğitebilirsiniz. 

Ücretsiz Clash Of Clans Promosyon Kodları:

 • 5JXXXG
 • 5SVGB7
 • X89NAL
 • L9NBSY
 • 09QWFL
 • VXC3IG
 • J4R966
 • FB1Y8R
 • OAU42Z
 • ZBTFU1
 • FT8IC3
 • GSVPLU
 • MEFMJQ
 • 68K1TZ
 • NTXGIX
 • 4OZVD7
 • A4INUS
 • 4TXUDX
 • 9B9TJP
 • NAC4RQ
 • ZJMFWR
 • P70453
 • CMW6H1
 • X0N33K

Clash Of Clans Ücretsiz Altın Bilet Alma 2023

Clash Of Clans altın biletler kişilere birçok avantaj sunmakta. Para ile alınan altın biletler sezon sonunda kullanım süresini doldurmakta. Bu yüzden her altın bilet kendi sezonu içerisinde kullanıldığından belli süreleri olmaktadır. En fazla 8 altın bilet alınabilmektedir.

Altın biletler bedava olarak alınabilmesi için kodlar gerekmektedir. Kodlar arasından oyun içerisinde belirtilen yerlerden altın biletler alınabilmektedir. Ayrıca birçok para hilesi yapılmış hesaplarda da her sezon sekiz farklı altın bilet alınabilmektedir. Altın biletler oyun içerisinde birçok avantaj sağladığından hile yapan kişiler sıklıkla satın almaktadırlar. 

Bedava Clash Of Clans Altın Ve İksir Hilesi

Birçok farklı hile yapılabilecek Clash Of Clans en popüler ve kullanışlı hilesi altın ve iksir hilesidir. Oyunun temel satın alım birimlerinden ikisi olan altın ve iksir oyun içerisinde onlarca yapılabilecek işleme olanak sağlamaktadır. Supercell şirketine olan oyun güvenlik bakımından oldukça gelişmiştir bu yüzden hileleri kullanmak ya da bulmak oldukça zordur.

Kullanıcıların oyundan banlanmaması amacıyla internette bulacağınız hileli Clash Of Clans linkleri genel olarak sadece hile yapan kişilerin bulunduğu sunucularda oyunu oynatmaktadır. Yani eğer hileli oynuyorsanız oyunu, karşınıza çıkan bütün oyuncular da hileli olarak oynuyor demektir. Bu şekilde hileleri bulmak oldukça kolaydır. 

Clash Of Clans Kara İksir Hilesi

Clash Of Clans para yatırdıkça hesabınızı geliştirebileceğiniz bir oyundur. Bu yüzden hile yapmak sizi bütün oyunculardan üst seviyelere çıkaracaktır. Kara iksirler madenler tarafından çıkarılabilmekte ve kara iksirlerle satın alınabilecek binalar ve çok gelişmiş ordular bulunmaktadır.

Altınlarla savunma binaları geliştirilebilir, belediye binası yükselttirebilmektedir. Bu sayede altın hilesi yapıldığında savunma bakımından çok gelişmiş köyler üretilebilmektedir. İksir ise daha çok ordular ve savunma dışı binaları yükseltilebilmesini sağlar. İksir hilesi kullanıldığı taktirde çok güçlü ordular geliştirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu