Bonus Kredi Kartı Anlaşmalı Bankalar 2020

Ülkemizde ticari faaliyet gösteren birçok banka müşterilerine kredi kartı vermektedir. Verilen kredi kartlarında bonus ekinin bulunması birçok müşteri de aklında bonus kart nedir sorusunu getiriyor.

Bonus Kart Kullanan Bankalar Nelerdir?

Bonus kartı kısaca tanımlayacak olursak Türkiye’nin ilk çok markalı ve çipli kredi kartıdır. Türkiye’nin en çok avantajlı kampanyaları nüfusuna Bonus Kart bugün 10 üzerinde bankada kullanılmaktadır. Bu yazımızda bonus kredi kartı sahip olanların yararlanabileceği avantajları ve bonus kredi kartı veren bankaları listeleyeceğiz.

Bonus Kartı Alışverişe Açma Kapatma Nasıl Yapılır?

Bonus kredi kartı anlaşması yapan bankaların kendi anlaşmalar dahilinde birçok işletme bulunmaktadır. Ayrıca Bonus kartın kendi anlaşma yaptı yine aynı şekilde birçok işletme bulunmaktadır. Bu nedenle Bonus kredi kartı sahibi olan kişiler Türkiye’nin çok büyük bir genelinde sürekli avantajlı kampanyalar ile karşılaşmaktadır.

Bunun dışında Bonus kredi kartı sahipleri kazandıkları Bonus ile istedikleri anda ücretsiz bir şekilde alışveriş yapma şansına sahiptir. Bonus kredi kartı, normal kredi kartlarından farklı olarak maç bileti otobüs bileti uçak bileti çiçek göndermek gibi araç arızalarında çekici hizmeti çilingir hizmeti sağlık hizmetleri hediye gönderimi birçok avantajı beraberinde getirmektedir.

Bonus Kart Çeşitleri

Eğer kredi kartı almak istiyorsanız da Kredi kartınızın bonus olmasını istiyorsanız aşağıdaki bankalardan birine kredi kartı başvurusu yaparak bonus özellikli kredi kartlarından birine sahip olabilirsiniz. Ülkemizde Bonus kredi kartını ilk defa Garanti Bankası ile duyduk.

Bonus Kartı Hangi Bankalar Vermektedir

Avantajlı yapısı ve kampanyaları ile kısa sürede hem müşteri hem de bankaların dikkatini çeken bonus kredi kartı ile devamında anlaşma yapıp müşterilerine bonus kredi kartı sunan bankalar sırasıyla türk Ekonomi Bankası, Şekerbank, ING Bank, Burgan Bank, DenizBank, ABank, ICBC Bank, PTT, Türkiye Finansbank müşterilerine özellikle kredi kartı vermektedir.

Bonus Kart Yıllık Aidat Ücreti Nedir

Birçok bankanın müşterilerine sunmuş olduğu Bonus kredi kartı yıllık aidat ücreti kapsamında bir ödeme zorunda sahiptir. Ülkemizde çıkan aidat ödenmemesi konusundaki ilgili Yargıtay kararı ve gümrük Bakanlığı’na aldığı yasa sonucu Bonus kredi kartı sahipleri kartlarına Ödemiş oldukları aidat ücretini nasıl geri alabilecekleri konusunda araştırma yapmaktadır.

Bir sonraki yazımız olan Bonus kredi kartı aidat ücreti geri alma konusunu inceleyerek Ödemiş olduğunuz aidat ücretini nasıl geri alacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu