Bim Şarjlı Matkap Fiyatları 2023

Matkaplar, ahşap, metal, beton, çelik, demir ve granit gibi sert malzemelerde delik açmak için kullanılan aletlerdir.

Matkap Ne İşe Yarar

Günümüzde matkaplar hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. İnşaat işleri için gereklidir. Ayrıca mobilya gibi el ve makinelerle sanat yapan kişiler matkap uçlarından çok faydalanırlar. Birçok yapının veya hammaddenin ana fikri matkap ucudur. Kullanım amacı, matkap ucunun dönüş hızına ve darbe seviyesine bağlı olarak belirlenir. Örneğin 1200 rpm’de bir matkapla suntada küçük bir delik açmak istiyorsanız, suntayı tamamen ayırabilirsiniz. Veya basit bir 300 RPM el matkabı ile kalın metali delmeye çalışıyorsanız, makine birkaç saniye yanabilir.

Bu nedenle satın aldığınız matkabın doğru kullanım alanına uygun olması önemlidir. Kullanmadan veya satın almadan önce, profesyonel değilseniz, tavsiye edilen delme veya vidalama talimatlarını okuduğunuzdan emin olun. Söylendiği gibi, günümüzde matkap kullanımı oldukça popüler hale geldi. Özellikle uygun fiyatı nedeniyle ev hanımları dahil herkes rahatlıkla matkap sahibi olacak ve birkaç delik açmak isteyecektir. matkap, vidalama amacıyla kullanıldığında fazla dikkat gerektirmeyebilir. Sadece elinizde ödememeye çalışın.

Metrik değerler için sadece doğru (matkap) (philips, flat, torx, hex) ve doğru araçları kullanın. Delme sırasında dikkatli olmalısınız. Doğru yerde sondaj yapmamak bile zaten bir tehlikedir. Örneğin, evinizin duvarını delerken basit bir resim asmak isteyebilirsiniz ama deldiğiniz yerin arkasından su borusu akıyor veya orada düşmüş bir elektrik teli olabilir.

Delmeden önce bu basit kontrolleri yaptığınızdan emin olun. Matkap daha sonra dönme hızı nedeniyle delinmiş yüzeydeki parçacıkları temizler. Çoğu kişiler, etraf kirlenmesin diye aleti kullanırken elinde süpürge tutar, ama sen maske kullanmayı ve eldiven takmayı önemsiyorsun. Çünkü bazen delme sırasında matkap aniden öne kayar ve elinizde sert yaralar oluşabilir.

Bim Şarjlı Matkap Ne Zaman Geliyor?

6 eylül 2023 Salı günü şarjlı matkap bim mağazalarına geliyor. 10 watt gücünde olan bu şarjlı matkap 499 TL ile satışa çıktı.

Bim Tornavida Ve El Aletleri

İşi iyi yapmak için iyi araçlara sahip olmak şarttır. Seçtiğiniz kaliteli aletler ekstra maliyete değer, çünkü sadece daha uzun süre dayanan aletler elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda birçok güçlükten de kurtulacaksınız. Alet kutunuz veya atölyeniz için herhangi bir onarım ve bakım işi için gerekli olan küçük el aletlerine dikkat etmeniz önemlidir.

Aletleri tek tek alabileceğiniz gibi set halinde de alabilirsiniz. Kullanım alanı ve kullanım amacına göre tasarlanmış işlerde bize kolaylık sağlayan aletlere el aletleri denir. Duvara bir resim asacaksınız, mobilyalarınızı çivilemeniz veya vidalamanız gerekiyor ve vidayı sıkmanız gerekiyor. Bunu rahatça yapmak için ihtiyacınız olan birçok araç var. Tornavida, çekiç ve pense gibi bu ürünler elektrikli aletlerle aynı teknoloji değildir. 

Bim İnşaat Malzemeleri 

satışını senelerdir gerçekleştiren bir markettir. Her türlü nalbur ihtiyaçlarında uğranması gereken bir market olma yolunda ilerlemektedir. Aktüel ürünleri zaman zaman değişse de sıkça inşaat malzemesi getirmektedir.

Bim Akülü Vidalama Seti Özellikleri Ve Fiyat Bilgisi

Verilecek olursa da ilk söylenmesi gereken şey çok makul fiyatlara satışa sunulduğudur. Bim markalı akülü vidalama seti 498 TL ye bim marketlere gelmiş bulunmaktadır. Tüm vida boyları içerisinde bulunmaktadır.

A101 İnşaat Malzemeleri

A101 de 7li tornavida seti 44,99 kuruş. 5li tornavida seti 29,95 kuruş. Çatal çapa aleti yeşil renkli 24 TL. Piranha markalı hassas olan tornavida seti 16 parçalı 69,90 kuruş. Bu malzemelerin stokları mağazanın uygun gördüğü vakitlerde aktüel ürünlerle birlikte her Perşembe A101 mağazalarına gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu