Bedava Zula Hesapları 2023: e-pin ve Altınlı Hesaplar

Her Zula oyuncusunun sağlam ve güçlü karaktere sahip olması için gerekli olan en önemli şey altınlardır. Oyunda nakit para karşılığında elde edilen altınlar oyun karakterinin güçlendirilmesini, çeşitli özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır. Oyuncular karakterini güçlendireceği altınlar için para ödemeyi istemediğinde ya da parası bulunmadığında bedava Zula hesapların içinde hilesi yapılmış e-pin ve altın kazanma 2023 yöntemleri!

Ücretsiz Altın Dolu Zula Çarları 2023

Zula öncelikli olarak çok geniş bir kitle tarafından bilinmese de Pepsi ile gerçekleştirmiş olduğu kampanya sonrası çok geniş bir kitle tarafından bilinir hale gelmektedir. Yeni oyuncular veya altın ihtiyacı olanlar için ücretsiz altın dolu zula çarları;

HesapŞifre
Irresistible(zFA?f]E
WatchAndLearn-3p/[=[s
WhoisPowerful&3UQt)09
NothingMan\m9KPf,H
Blister;VsJwNAV
Roadblock*ki;1wx(
SugarMan!suu&F@B
Crossfire$jhRgedY
DarkSaga#HbT)J=Y
DesertRain&xmts7AP
YoungCrew_pMC85rG
FightForHonor,eSiptvS

Bedava Zula Hesapları 2023

Özellikle gerçekleştirilen Zula kampanyaları sonrası oyuna olan ilgide de artış görülmektedir. 2023 yılında Yurt dışı kaynaklı bedava zula hesapları şunlardır;

HesapŞifre
Victory_uD_ZH[A
JudgeWorld+32Nx59k
ShutItDown!EN+ZQyS
ImaginePerest_cQcJccB
Fearless_8h9uvHW
Fear%07ghYVN
ShadowChaser$c8iX’Cn
CandyButcher-u9_h;$’
LiquidScience*BrVhT[7
Shooter+ZWMF#]a
Capital:w1’b6Wa
LittleCobra[6K@Do][
CaptainPeroxide-h3t05r!
Prisoners‘DtVOxKo

Bedava Zula Altın Kazanma Hilesi 2023

Zula bedava altın hilesi de çoğu zaman belli bir ücret karşılığında elde edilebilmekte ya da bedava olarak oyunculara sunulabilmektedir. Oyun için talep edilen e-pin serial number girilmelidir. Bu numaralar;

 • FX3B – WY9M – PGDMA – DAUT
 • VFYN – 2URY – SZJY – VU85
 • K3WP – 5U55 – JT52 – JA27

Bu sayede altın hilesini çalıştırabilmek ve oyuna giriş yapılarak lobi ekranında “give gold” butonuna tıklayabilmek ve bedava altınları hesabınıza tanımlayabilmek mümkündür.

Zula Hediye Kodları Nasıl Alınır?

Zula oyununda çarı güçlendirecek ve karakterin çeşitli özelliklere sahip olmasını sağlayabilecek hediye kodları, başka bir değişle e-pin kodlarını bedava pepsi kodları yazımız ile temin edebilmek mümkündür.

Pepsi kapak kodları ya da Paycell indirim kuponları ya da hack hilesi gibi yöntemlere başvurabilmek de mümkündür. Böylelikle kullanılmamış Zula hediye kodlarına ulaşabilmek ve oyun içerisinde kullanarak karakteri güçlendirebilmek mümkündür.

Zula Pepsi Kapak Hediye Kodları

Zula oyununda ayrıcalık kazanmak için uygulanan yöntemlerden biri de Pepsi hediye kapak kodlarıdır. Zula bedava Pepsi kapak kodları sayesinde oyuncular ücretsiz olarak edindikleri e-pin kodlarını oyun içerisinde kullanabilmekte ve hediyeler oyuncunun hesabına yüklenebilmektedir.

Zula Bedava e-pin Kodları Nereden Geliyor?

Oyuncuların büyük çoğunluğu Zula oyun içinde kullanılan bu e-pin kodlarının nereden geldiğini merak etmektedir. Pek çok internet sitesinde ücretsiz olarak paylaşılan Zula bedava epin kodları insanların yakın çevresinden topladığı kodlardır.

Örneğin; Pepsi içen fakat kapak şifresini kullanmayan birçok tüketici, bu şifreleri Zula oyuncuları paylaşabilmektedir.

En Yeni Bedava Zula e-pin Kodu Şifreleri 2023

Oyuncuların parasız kalması, altın satın alamaması ve çarını güçlendirecek imkana sahip olmaması durumunda en çok tercih ettiği yöntemler bedava Zula epin kodu şifreleridir. Bu nedenle de birçok oyuncu daha keyifli bir oyun sürdürebilmek adına bu şifreler hakkında araştırmalarda bulunmaktadır. İşte bilinen en yeni bedava Zula e-pin kodu şifreleri;

 • YNT5 – 82SK – WS49 – LSY1
 • VCUA – MNAİ – NDR9 – GNT7
 • BOT6 – MYWJ – WX4B – MGCV
 • TORK – MN99 – LMGT – MBBT
 • TUSK – UMGF – 447X – GMTS
 • XDR55 – BGGZ – LJA8 – MGBZ
 • KGAP – S3KS – 3LA9 – G48G
 • FTBT – BO88 – TOSC – BVCC

Paycell İndirim Kuponları Nelerdir? Nerede Kullanılır?

Paycell indirim kuponları da Zula oyun içi satın alımlarında faydalı olan önemli bir kupon olarak ifade edilebilmektedir. Paycell kullanarak alışveriş yapan Turkcelliler yaptıkları bu alışverişler indirim ya da Zula oyununda hediye kodlar kazanabilmektedir.

Paycell kullanıcılarına özel olarak düzenlenen bu kampanyalardan biri olarak karşımıza çıkan Paycell Zula kodları sayesinde oyun içerisinde gerekli olan altınları satın alabilmek ya da çarı güçlendirmek için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirebilmek de mümkündür.

Zula Mobile Para Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Zula, yalnızca bilgisayar üzerinden değil, aynı zamanda akıllı cep telefonları üzerinden de oynanabilen bir oyundur. Bu nedenle Zula mobile para hilesi de oyunu mobil üzerinden oynayanlar için geliştirilmiş olan bir yöntem olarak ifade edilebilmektedir.

 • Zula mobile para hilesi sayesinde oyuncular oyun içerisinde ücretsiz olarak silah ve aksesuarlara sahip olabilmekte, böylelikle karakterini ve çarının gücünü katlayabilmektedir.
 • Zula hesabındaki paralar da artış gösterecektir.
 • Belli bir oranda sunulan mobil parası hilesi sayesinde pek çok silahı ve aksesuarı satın alabilmek mümkündür.

Ücretsiz Zula Hesapları Bulma

Tüm bunların yanı sıra bazı oyun sitelerinde ücretsiz zula hesapları bulma konusunda da videolu anlatımlar yapılmaktadır. Oyuncuların ücretsiz olarak kullanabilmesi ve karakteri ile çarını daha da güçlendirebilmesi amacıyla açılmış olan birçok Zula hesabını ücretsiz olarak edinebilmek mümkündür.

287 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu