Bedava Spotify Premium Üyelik Hesapları Nisan 2023

Bedava Spotify premium üyelik hesapları 2023 yılında ücretisiz paylaşımlar ile müzik dinleme keyfiniz yarım kalmasın! APK mod ve Telegram yöntemleri ile bedava Spotify premium hesapları bu yazımızda yer alıcaktır. Müzik severlerin en sık kullanmış olduğu dijital müzik platformlarından biri de Spotify’dir.

Dünya üzerinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu platformda, kaliteli müzik dinlemek isteyen pek çok insan belli bir ücret ödeyerek Premium hesaplara sahip olmaktadır. Fakat bazı müzik severler bu uygulama için herhangi bir ücret ödemek istemediğinden free Spotify accounts veya bedava Spotify Premium hesapları 2023 konusunda da araştırmalarda bulunmaktadır.

Bedava Spotify Premium Hesap APK 2023 Nedir?

Spotify bedava premium hesap 2023 yılında APK indiren müzik severler tek kuruş dahi ödemeden reklamsız müzik dinleyebilme keyfini sürdürebilme fırsatı yakalamaktadır. APK mod ile 2023 yılında alınan bedava Spotify Premium hesapları şunlardır;

e-mailŞifre
[email protected]Rykod8gxY1Tmvj
[email protected]x+4;H%(Vg}Kf
anser99hotmail.comJ7YrvpaGLcWW
[email protected][fjBBSjC8!uTasd
[email protected]CKu_9cK56{tP
[email protected]C.uBSye}I-3S
[email protected]Jwa;KqUYK-
[email protected]ND5fY$09R~D5
[email protected]u8o6PLFno7oH
[email protected]2If4kQ%L,vxJ

Bedava Spotify Premium Hesapları 2023

Reklamsız müzik dinleme, kaliteli içerikler, internet olmadan çevrimdışı dinleme fırsatı ve bunun gibi daha pek çok ayrıcalık bedava Spotify premium hesapları ile mevcut. Yurt dışında paylaşılan Bedava Spotify premium hesapları 2023 yılında şunlardır;

HesapŞifre
[email protected]jelly253
[email protected]gotwins1
[email protected]NCC74656
[email protected]shakira
[email protected]macie123
[email protected]ilikepie4
[email protected]shannon
[email protected]4paulsons
[email protected]trey0987
[email protected]sweet800
[email protected]September74
[email protected]mamita1990

Ücretsiz Spotify Premium Üyelikleri 2023

e-mailŞifre
[email protected].B6-_k,q’mGY
[email protected]CN2oHz5$tff;
[email protected]1XMneTDcL56y
[email protected]X-6{egvMcrnw
[email protected]2rdcn6lUaI]X
[email protected]V4f$eDw9!Qc0
[email protected](&L2@46A^n5r
[email protected]7EppPB=+OW2#
[email protected];m2GjBr]mqMo
[email protected]vB{[O0)Vr%#x

Spotify Premium Fiyatı Nedir?

Öncelikle Spotify Premium hesabın ne olduğundan bahsetmek gerekirse; insanların belli bir ücret ödeyerek reklamsız ve kaliteli müzikler dinlediği hesap türüne Spotify Premium hesapları adı verilmektedir.

Bu gibi hesaplar için kullanıcıları tarafından aylık belli bir ücret ödenmesi gerekirken, ödenen ücretler ise Premium hesabın türüne ya da statüsüne göre değişiklik göstermektedir. Spotify Premium hesap fiyatları şu şekildedir;

  • Standart Spotify hesaplar için aylık minimum 17,99 TL ödeme yapılabilirken, bu rakam öğrenciler için indirimli bir şekilde talep edilebilmektedir.
  • İlk kez Spotify Premium hesabı edinecek olan müzik tutkunları için 1 aylık deneme süresi ücretsizdir.
  • 1 ay sonrasında ise ücretlendirme 17,99 TL üzerinden tahsil edilmektedir.

Spotify Premium Hesap Ayrıcalıkları Nelerdir?

Spotify Premium hesap ayrıcalıkları birçok müzik tutkununun araştırdığı konular arasında yer alırken, insanlar para ödedikleri ya da ödeyecekleri bu hesaplar ile ne gibi ayrıcalıklara sahip olacaklarını merak etmektedir.

  • 2014 yılından bu yana aktif olarak faaliyet göstermekte olan Spotify’nin Premium hesaplarında kullanıcılar için pek çok avantaj sağlanmaktadır.
  • Örneğin; müzikleri reklamsız bir şekilde dinleyebilme imkanı sunan bu hesaplar, aynı zamanda internete gerek olmadan çevrimdışı olarak da dinleme fırsatı sunmaktadır.

Bu kapsamda kullanıcılar hesabına 3 farklı cihazda olmak üzere 3333 adet, totalde 9999 adet müzik indirebilme hakkına sahip olurken, cihazın ayda tek seferde olsa çevrimiçi olması durumunda daha önceden indirilen bu şarkıları internetsiz dinleyebilme imkanına da sahiptir.

Tüm bunların yanı sıra müziklerin kalitesi, parça atlama imkanı sunması ve yeni bültenler sunması da yine Spotify Premium hesap ayrıcalıkları olarak gösterilebilmektedir.

Telegram ile Bedava Spotify Premium Hesapları 2023

Çok sayıda abonesi ve üyesi olan bedava Spotify premium hesapları paylaşan Telegram grupları ve kanalları mevcuttur. İşte 2023 yılında güncel olarak bedava Spotify premium hesaplar için Telegram grupları ve kanalları;


Katıl

Katıl

Spotify Hesap Türleri Nelerdir?

Spotify tarafından geliştirilen Premium hesaplar pek çok farklı türü ile dikkat çekmektedir. Hemen hemen her insanın kendisine uygun bir Premium üyelik bulabildiği Spotify, aynı zamanda bu hesaplar için uygun ücretler de belirleyebilmektedir. Genel olarak Spotify Premium hesap türleri klasik Premium hesabı, Aile, Duo ve Öğrenci olarak bilinmektedir. 

Spotify Premium Aile Hesabı Nedir? 

Spotify Premium Aile Hesabı, aile bireylerinin ya da yakın arkadaşların toplanarak uygun ücretler ödediği ve bir hesabı paylaştığı bir hesap türü olarak bilinmektedir. Aile hesabına kayıtlı olan tüm kullanıcıların Premium hesap ayrıcalıklarından faydalanabildiği bu hesap türünde, maksimum 6 kişiye yer verilmektedir.

Spotify Premium Aile Hesabı Ücretleri Nelerdir?

Spotify Premium Aile Hesabı 2023 için aylık olarak ödenmesi gereken üyelik ücreti 26,99 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret aile hesabına kayıtlı olan kişiler arasında eşit olarak bölüştürülerek tahsil edilirken, genelde kişi başına düşen miktar 4-5 TL gibi oldukça minimum düzeyde uygun bir ücret olarak belirlenebilmektedir.

Spotify Premium Öğrenci İndirimi 2023

Spotify’nin en çok tercih edilen hesap türlerinden bir diğeri ise Öğrenci hesabıdır. Spotify Premium Öğrenci hesabı öğrenciler için %50 indirimli olarak geliştirilmiş olan bir hesaptır.

  • İlk ay ücretsiz olarak Premium hesap olanaklarından faydalanan öğrenciler, 1 aylık deneme süresinin sonunda aylık 8,99 TL karşılığında üyeliğini devam ettirebilmektedir.
  • Genellikle kolej ve üniversite öğrencisi olup 18 yaşından büyük olan öğrencilerin faydalanabildiği Spotify Premium hesap üyeliği 4 yıl boyunca devam eder.

Spotify Premium Duo Nedir?

Spotify Premium Duo hesabı geçtiğimiz yıl tanıtımı gerçekleştirilmiş olan bir abonelik türüdür. Aile hesabına benzer bir yapıta sahip olan Duo hesabı, daha çok 2 kişinin kullanımı açısından ideal olan bir üyelik türüdür. Özellikle de yakın arkadaşlara, eşlere ya da sevgililere hitap edebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu