Bedava Sms Gönderme ve Mesaj Atma Teknikleri

Günümüzde teknolojinin gelişme göstermesi nedeniyle, verilerin güvenliği konusunun gündemde olması ve telefonlardaki mesajlaşma uygulamaları konusunda çeşitli alternatiflere yönelmekteyiz. Dünya genelinde ve yurdumuzda en fazla kullanılan mobil mesajlaşma uygulamaları içerisinde whatsapp birinci sırada yer almaktadır. Fakat buna rakip olan değişik uygulamalarda yer almaktadır.

Birçok kişi bedava mesajlaşma uygulamaları var mı araştırmasında bulunuyorlar. Kullanacağınız uygulamalar telefonlara ücretsiz olarak indirilir. Fakat kullanılması durumunda telefona bağlı olan Wi-Fi veya mobil internet paketlerinizden harcama yapar. Herkes tarafından farklı olarak kullanılan bazı uygulamalar bulunur. Dünya genelinde en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamaları şunlar olabilmektedir.

  • Bip uygulaması
  • Whatsapp uygulaması
  • Signal uygulaması
  • Telegram uygulaması
  • WeCahat uygulaması
  • Facebook Messenger uygulaması

Bedava Mesaj Atılan Siteler

Dünyada ve yurdumuzda bedava mesajlaşma yapabilmek amacıyla birçok site uygulaması bulunur. Bundan dolayı kişiler birbirleriyle bedava mesajlaşmak için bedava mesaj atılan siteler hakkında bilgi sahibi olmayı istemektedirler. Bizde bu yazımızda bedava mesajlaşma sitelerinin açıklamasını yapacağız.

Whatsapp: Genellikle en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olmaktadır. Yaklaşık 190 ülkede Whatsapp uygulaması yoğun bir şekilde kullanılmaya devam edilmektedir. Whatsapp uygulamasındaki mesajlaşmalar şifreli olması nedeniyle whatsapp dahil hiçbir kimse bunları göremez.

Telegram: Telegram uygulamasında bireyleri telefon numarasıyla eklenilebildiği gibi diğer yandan Telegram kullanıcı isimlerini bildiğiniz kişileri de listenize ekleme yapabilmektesiniz.

Signal: Signal uygulaması, çok güvenlidir. Ve özel mesajlaşma sloganıyla ortaya çıkan mesajlaşma uygulamasıdır.

Facebook Messenger: Facebook mesajlaşma özelliğini tamamen Messenger üzerinden yapmaktadır. Dünya genelinde en çok mesajlaşma uygulaması olarak kendini kanıtladı.

WeCahat: Çin’de en çok kullanılan bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Bip: Yurdumuzda Turkcell tarafından ortaya çıkarılan bir mesajlaşma programıdır.

Bedava SMS Kampanyaları

Yurdumuzda bulunan telefon operatörleri müşteri çekme amacıyla bazı SMS kampanyaları düzenlemektedir. Bu nedenle birçok vatandaşımız bedava SMS kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmayı düşünmektedirler. Bunun için bazı araştırmalarda bulunduk.

Turkcell operatörü, internet ve konuşma paketlerinin yanında sms kampanyaları da düzenlemektedir. Artık insanlar mesajlaşmak için bedava sms kampanyalarını takip etmektedirler. Son günlerde Turkcell sms yönünden yapmış olduğu kampanyalar nedeniyle müşterileri tarafından kabul görmektedir. Adı geçen bu kampanya ile, sms paketi tamamen ücretsiz olmaktadır. Bunun yanında 1 GB bedava internet de hediye etmektedir.

Vodafone numara taşıma durumlarında veya yeni hat almanız durumunda bedava SMS vermektedir. Bu SMS’leri 12 ay boyunca kullanabilirsiniz. Diğer yandan her abonesine günlük 10 adet SMS kullanma hakkını vermektedir.

Uygun fiyatlı olması nedeniyle Türk Telekom yurdumuzda çok kullanılmaya başlanan bir operatör özelliğini taşımaktadır. Türk Telekom Kurumsal faturalı hattı olan kişilere, bedava SMS vermeye devam etmektedir. Diğer yandan kontrollü esnaf tarifeleri, esnaf dostu tarifeleri ve ortak tarifeler gibi bazı tarifeler ile bedava SMS kampanyası düzenlemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu