Bedava Şifresiz YouTube Abone Ve İzlenme Hilesi 2023

Bedava Youtube izlenme hilesi 2023, Youtube kanalınızda paylaşma yaptığınız videolara izlenme sayıları gönderme uygulamasına verilen addır. Youtube izlenme hilesini yaparak yüklemiş olduğunuz videoların izlenme sayılarını artırmış olursunuz. Youtube izlenme hilesini yapmak için şunları yapmanız gerekir.

 • Youtube izlenme hilesi olan uygulamayı indirin
 • Youtube videonuzun linkini istediğiniz yere yapıştırın
 • Youtube izlenme hilesi yapmak istediğiniz gönderim oranını seçin
 • Youtube izlenme hilesi alt kısmında yer alan gönder butonunu kullanınız.
 • Daha sonra 130 saniye bekleyin
 • Bu süre tamamlandıktan sonra videonuz izlenmeye başlayacaktır.

Bedava YouTube Beğeni Hilesi 2023

Bedava youtube beğenisi hilesi 2023, karşılıklı yardımlaşmaya yaramaktadır. Sayı sistemi olması ile kullananların para kazanmasını sağlar. Güvenli bir kullanıcı şifre ve adı gerekmez. Abone kasma işlemi yapılabilir ve kanalınızın ön plana çıkmasını sağlar. Özel bilgiler ile şifreniz istenmez. Yapılan izlenimler, tamamen gerçek kullanıcılar olmaktadır. Organik abone demek, tamamen gerçek kişilerden meydana gelir.

Bedava YouTube Takipçi Kasma Taktiği-Hilesi 2023

Bedava youtube takipçi kasma taktiği hilesi 2023, Youtube kanalınızda, izleme kitleniz kısa bir süre içerisinde artırılması çok etkili olan bir yöntem olur. Masaüstü, dizüstü veya mobil cihazlar olsun olmasın youtube kanalınızda abone sayınızı artırma olanağını yakalarsınız. Youtube abone kasma sisteminde şifre istenmez.

Abone kazanma hilesi ile youtube kanalınız için abonelerinizin yükselmesini sağlamaktadır.. Youtube aboneleri aktif olan ve gerçek hesaplardan oluşmaktadır. Burada youtube kanalınıza zarar verecek bot takipçiler bulunmaz.

YouTube Para Nasıl Kazanılır 2023

Youtube Para Nasıl Kazanılır 2023 bütün dünyada çok kullanılan ve tercihi yapılan sosyal medya mecrası, Youtube ile bol kazançlar elde edebilme olanağı bulursunuz. Paylaşım yapmış olduğunuz videolarınızın bazı şartları karşılamaları ile Youtube para kazanma, aktif olur.

Satın alınan ürünlere göre, aboneler hesabınıza tanımlanmış olur. Abonelerinizin her biri organik ve Türk takipçiler olması nedeniyle para kazanma aktif olur. Bunun içinde en az 1000 abonenizin olması gerekir. Belirli bir aboneniz varsa bunu 1000 aboneye çıkarmanız gerekir.

En Güzel YouTube Video Editleme Uygulamaları 2023

En güzel youtube video editleme uygulamaları 2023 sosyal medya günümüzde oldukça gazla yaygın hale geldi. Pek çok fotoğraf ve video düzenleme programları ortaya çıktı. Özellikle de video edit yapımı uygulamasına youtube ve instagram platformlarında çok fazla ilgi duyulmaya başlandı. Birçok programlar popüler hale gelmiş oldu.

Sosyal medya üzerinde etkili olacak video içerikleri oluşturmak veya hali hazırda olan videoları çeşitli işlemler ile kolay bir hale getirmek için yararlı programlar bulunur. Televizyon kanalları, fotoğrafçılar ve içerik üreticiler için düzenlenen programlar bulunmaktadır. Bu programlardan bazıları şunlardır.

 • PowerDirector Ultra programı
 • Final Cut Pro programı

Profesyonel çalışan kişilerin en çok tercih ettiği bu video düzenleme programlarının çoğu ücretli olmaktadır.

YouTube Reklam Nasıl Alınır 2023

Youtube reklam nasıl alınır 2023 video almak için şu adımları izlemek gerekir

 • Youtube’a Giriş yapın
 • Youtube Studio giriniz
 • Sol tarafta görünen menü içerisinde içerik’i seçin
 • 1 video seçin
 • Solda bulunan seçeneklerden para kazanmayı seçin.
 • Duyurmak istemekte olduğunuz reklamları seçin
 • Reklamları seçtikten sonra kaydedin’i tıklayın.

YouTube Video Ortasına Reklam Ekleme Nasıl Yapılır 2023

Yayınlanmaya devam eden bir videonun orta kısmında gösterilecek reklamların kendiliğinden yerleştirme, izleyicilerin deneyimi ile yapımcıların kazanç potansiyeli arasında dengeler kuracak şekilde olmaktadır.

Youtube’nin ilerlemiş olan mekanizma öğrenim teknolojisi, birçok videoyu inceleme altına alarak videonun neresinde reklamın yayınlanacağını tespit etmeyi kolaylaştırır. Bu işlemlerin yapılması sırasında işitsel ve görsel unsurlar dikkate alınmaktadır.

YouTube Video Silme Nasıl Yapılır 2023

Youtube video silme nasıl yapılır 2023 kendinize ait Google hesabınızdan koymuş olduğunuz bütün videoları kaldırma olanağınız bulunmaktadır. Bu kaldırma yöntemini yaptıktan sıra videonuzu youtube üzerinden yeniden yükleme yapamazsınız. Youtube üzerindeki videonuzu silmek için şu yolları takip etmek gerekir.

 • İlk önce Youtube Studio oturumunu açınız.
 • Daha sonra sol kısımda yer alan menüden İçerik’e tıklayın.
 • Silmeyi düşündüğünüz videonun üzerine giderek Diğer Tamamen silin butonunu seçin.
 • Silinmek istenen videonuz kalıcı olarak silineceği için, kabul et kutusunu işaretleyiniz.
 • Daha sonra tamamen sil’i seçin.

Youtube kanalınızda bulunan bir videoyu kaldırmak isterseniz silme işlemi hemen yapılır. Bundan sonra hiç görülmez.

Bedava YouTube Premium Üyelik Alma 2023

Bedava youtube Premium üyelik alma 2023 işlemi yapmak için ilk olarak, Youtube Premium gönderme bağlantısına ulaşmak için Youtube programına erişim yapılması gereklidir. Uygulamada bulunan sağ üst tarafta bulunan profil fotoğrafına tıklama yapın. Daha sonra Premium avantajlarınız bölümüne girişinizi yapın. Burada karşınıza ücretsiz olan referans kodu çıkmış olacak.

YouTube Para Kazanma Nasıl Olur 2023

Youtube iş ortağı programına başvurusu ardından yapmış olduğunuz müracaatınız kabul edildikten sonra Youtube üstünden para kazanmaya başlamış olursunuz. Youtube iş ortağı planlamasında para kazanmak için şu özellikleri kullanmanız gerekir.

 • Reklamcılık gelirleri
 • Kanal üyelikleri
 • Süper chat ile süper etiketler
 • Alışverişler
 • Youtube Premium gelirleri

Buradaki özelliklerin abone ve izlenme oranlarıyla ilgili bazı şartları bulunur.

YouTube Para Kazanma Hesaplama 2023

Eğer sizde Youtube üstünden kazanç sağlamak istiyorsanız, ilk önce Google Adsense reklam platformuna üye olmanız ve en az 1000 abone ile 4000 saat koşulu aranmaktadır. Youtube’de para kazanmak için, 4000 saat izlenme şartını ve 1000 abone ile youtube üzerinden para kazanma yapabilirsiniz.

Youtube, Google’ın yan kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Bundan dolayı, Kullanıcı kişiler, Google’ın diğer ürünü olan Adsense’i kullanmaları nedeniyle para kazanmaları sağlanmaktadır. Google Adsense, yayıncıları reklam verenlerle buluşturan ücretsiz olan bir hizmettir. Onay alınmış bir yayıncı iseniz, izleyicinin biri videonuza gelmesi durumunda kitlenizle veya içeriğiniz ile ilgili reklam görebilir. Fakat izleyici kişi reklamı tıklaması durumunda para kazanmış olursunuz.

Adsense para kazanmada bir köprü görevi yapmaktadır. Youtube üzerinden para kazanma oranları kanallar arasında farklı olmaktadır. 1000 izleyici yakalayın kişi tıklama başına 3 veya 10 dolar kazanacağını tahmin edebilmektedir.

Youtube bağlantınızdan para kazanmak isterseniz ilk önce Adsense üyeliğinizin olması gerekir. Youtube para kazanma yöntemleri içerisinde bulunan diğer bir yöntem de kendinizin oluşturduğu ürünlerinizi satabilirsiniz. Youtube’yi kendi üretmiş olduğunuz ürünleri satmak içinde kolayca kullanabilirsiniz. Alışılmış olanın dışına çıkarak Youtube üzerinden kendi imalatınız olan ürünlerin satışını yaparak para kazanmaya devam edebilirsiniz. Youtube üzerinden para kazanmanın yolu büyük bir kitleye sahip olunması gerekir.

YouTube Para Çekme 2023

Youtube para çekme 2023 işlemi yapmak için, kendinize ait olan vergi bilgilerinizi kaydetmeniz gerekir. Daha sonra şahsi bilgilerinizi onaylamanız, ödeme şekillerini seçip ödeme eşiğine ulaşmak gereklidir.

 • Adsense üzerinden gelirler tıklamaya göre yapılmaktadır. CPM ile kişiler, net kazançlarını rahatça görebilirler.
 • Vergi bilgilerinizi girmeniz gerekir
 • Bulunduğunuz yere göre vergiye ait bilgilerin girilmesi zorunludur. Youtube’de para kazanmakta olan herkesin vergi hesapları bulunması gerekir.
 • Kişisel bilgilerinizin onaylanması gerekir
 • Kişisel kimlik numaranız hesabınızda bulunan posta adresine gönderildiği için ödeme adresleri ve alacaklıya ait olan ismin doğru olmanız gerekir.
 • Adresinizi doğrulamak gerekir

Kazanmış olduğunuz ücretler, adres onay eşiğine ulaşması durumunda Adsense hesabınızda bulunan gönderim adresinize bir adet kod yollanır. Size ödemenin yapılabilmesi için bu pin Adsense hesabınıza girilmesi gerekir. Daha sonra PİN’iniz standart posta adresine posta yoluyla gönderilir. Bu gönderinin size gelmesi ise 3 hafta kadar olabilmektedir.

Ödeme şeklinizi seçin

Almak istediğiniz kazancınız, ücret yöntemi seçme eşiğine ulaşması durumunda ücret ödeme yöntemi seçmeniz gerekir. Ödeme yöntemleri genel olarak EFT, SEPA ve Banka havalesi olabilir.

Ödeme eşiğine ulaşın

Yerinde olan bakiyeniz ay son zamanında ödeme eşiğine ulaşması durumunda 21 günlük ücret süresi başlamış olunur. İşlem süresinin sona ermesi durumunda ücretler yatırılır.

Youtube para ödemelerini her ayın 21 ve 26’sı arasında kişilerin hesaplarına yatırılmaktadır. Kazanmış olduğunuz bakiyeniz ödeme şartı olan orana gelmesi durumunda ödemeler yapılır.

Youtube Reklam kazançları, görünüş videolar ve yerlerin paylaşımları arasında reklamların olması ile kazançlar elde ederek her ay düzenli olarak ödeme yapmaktadır. Youtube’de her bin görüntüleme başına 2 dolar ile 10 dolar arasında ödeme yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu