Bedava PUBG Hesapları 2023 Royal Passlı ve Sandıklı

Bedava PUBG Mobile Hesapları 2023; UC dolu, Royal Passlı ve Sandıklı hesaplar ile PUBG oyunu artık daha keyifli! Dünyanın en çok tercih edilen mobil oyunlarından olan PUBG’de hemen her gün bir haberi okuyor olmamız mümkün. Oyun dünyada kadar popüler ki nicklerinden alınan royal passlara kadar her şeyi haber niteliğinde. Biz de yazımızda PUBG ile ilgili bir takım bilgileri sizler için paylaşacağız.

PUBG Bedava Royal Passlı Hesaplar 2023

PUBG’de oyuncuların güçlerini daha fazla artırmaları ve rakip oyunculara karşı daha fazla özelliklere sahip olmaları için royal pass ücretsiz olarak sizinle olacak. İşte PUBG bedava royal passlı hesaplar;

HesapŞifre
[email protected]]E5Yv#3x
[email protected]_CK-Ko/R
[email protected]!f0Uup[h
[email protected]?M0TLExp
[email protected]@aQ9;LY8
[email protected]]jtcmX@K
[email protected]!eS[yDnq
[email protected]+Jnpd7Ci
[email protected]+rvF%B)v
[email protected](yw:e[iV
[email protected]_0xYc*x*

PUBG Mobile Bedava Hileli Hesaplar 2023

PUB oyuna gönül verdiyseniz kesinlikle, Para Hilesi gibi terimleri duymuşsunuzdur. Bunların her biri bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Çoğu oyuncu ve sistemin hile olarak dahi göremediği bir çeşit olan fare yani Mouse makro hilesi ile diğer rakiplerinize göre hızlı ve atik bir şekilde hareket edebiliyorsunuz. Buna benzer hileli olan PUBG Bedava hesapları;

HesapŞifre
[email protected]@vuc1;Bs
[email protected]:rP’*rfK
[email protected]‘3yh]YB4
[email protected]+JSbXE@K
[email protected]=9FYha/’
[email protected]]6Z#w7Y\
[email protected](5X,y@&!
[email protected]‘Z8CTT$2
[email protected])O5K4a’Z
[email protected],YYM6’V?
[email protected]\G7(*][+

PUBG Bedava Sandık ve Skinli Hesapları 2023

PUBG’de bedava skinlere sahip olmak ise Royal Pass nitelikleri mobil hediyelerle birlikte farklı oyunculara verilebiliyor. Uygulamayı geliştiren şirketler farklı sunum şekilleri ile royal passlar gönderebiliyor. Bedava royal pass sandığa sahip olmak için PUBG hesapları;

HesapŞifre
[email protected].Lajc4w;
[email protected])2dOhgp9
[email protected];g8pG*?G
[email protected]&MarB\cj
[email protected]‘NPoV2Eu
[email protected]$Wyzc88x
[email protected];ndaG:fQ
[email protected];Pt2cx0)
[email protected].Bbx*3,M
[email protected]%gr1oQ(w
[email protected][g4fUo9m
[email protected]:zbOOede

Bedava PUBG Mobile UC Dolu Hesaplar 2023

PUBG Mobile’de 600 UC’den satılan royal passları ücretsiz kullanabilirsiniz. PUBG UC kodu üretim merkezi sistemleriyle aynı şekilde UC hilesi yapabilirsiniz. Benzer serileri kullanarak UC üretimleriyle istediğiniz kadar UC kodlarını elde edebilir, oyun içeresinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde alınmış olan bedava PUBG UC kodu dolu hesaplar şöyledir;

HesapŞifre
[email protected]%O5SAT\J
[email protected]$aNrBc9K
[email protected]&9LjWdBS
[email protected]‘sSVg79,
[email protected]&Zs3Lzv1
[email protected]/6m+7J,d
[email protected]!0ORd=:k
[email protected]_AFZK!pN
[email protected]$uYb2Wi/
[email protected]@GhLqZ%h
[email protected]+e53wP’Z
[email protected]zMLnX43j
[email protected]xpr0RrEx

PUBG Çoklu ve Hızlı Hesap Oluşturma 2023

PUBG için çoklu ve hızlıca hesap oluşturmak için; Öncelikle Daily giveaway uygulamasını mobil cihazınıza indirmek. Android ve IOS tabanlı tüm mobil cihazlarda bu uygulama mevcut. Uygulamayı indirmenizin ardından sizden istenen kullanıcı adı ve e-posta adresini sisteme kayıt ettirmeniz gerekiyor.

Bilgilerinizi doğru bir şekilde kaydetmenizin ardından ana sayfa üzerinden çekilişleri göreceksiniz. Bu başlıkların içerisinden Elite Royale Pass Season yazılı konu başlığına tıklamanızın ardından “JOIN” sekmesine tıklayarak çekilişe hak kazanıyorsunuz ve kazanılan çekişler ile Pubg hesapları ve royal pass hakları kazanırsınız.

Pubg Royal Pass Kazanma Hilesi Varmı?

Pubg oyuna Tayvan ülkesi üzerinden bağlantı yaptığınızda royal pass kazanma şansınız da artıyor. Oyuna her giriş yapıldığında yeni bir oyuncu gibi görüp yeni hediyeler kazanabiliyorsunuz. Sezon için geliştirilen royal pass özelliği, size hediye olarak veriliyor.

Kısaca yapılması gereken güvenilir bir VPN üzerinden Tayvan sunucusuna bağlanmak. Bu sunucu üzerinden oyun oynamaya başladığınız zaman hediyeler otomatik bir şekilde hesabınıza tanımlanıyor olacak.

Pubg Mobile UC Hilesi Var mı?

Ücretsizc UC kazanmak için uygulayacağınız yolların PUBG’nin anti hile ekibi tarafından bulunup bulunmayacağına dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü bu anti hile ekip, çeşitli algoritmalarla yapılan tüm hileleri tespit ediyor, diskalifiye olmanıza neden olabilir. Bu nedenle UC kazanmak için eldekinden de olmayın.

Uygulamalara giriş yaparken şunu düşünün: Hiç kimse karşılıksız bir yardım yapmaz, mutlaka bir çıkarı vardır. İşletmeler de bu mantıkla ilerler. Bedava UC gibi ibareleri görüyorsanız dikkatli olmanızda yarar var. PUBG Mobile Uc Hilesi 2023 adında zararlı bir yazılımın sürüleceği bilgisi dolaşmakta. Banka hesaplarınız dâhil kişisel verilerinizde ele geçirilebilir. Bu nedenle güven duymadığınız sitelere asla giriş yapmayınız.

PUBG Hediye Sandık Kodları Nedir?

PUBG Mobile’de hediye sandık kodları, oyun içinde sürekli verilen kuponlardır. Oyun tarafından sizlere iletilen bu kuponlar mesaj yolu ile size ulaştırılır. Bu nedenle mesaj kutunuzu sürekli takipte kalın. Bu kutuya tıklayıp hediye sandıklarınızı alabilir, dilediğiniz gibi oyunda kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile’de oyuncuların ücretsiz bir şekilde almak istedikleri sandıkların kodları, PUBG Mobile oyunun kullanıcılara harika bir jestidir. Size bu oyunda bol şans diliyoruz. Ama dolandırıcılara mahal vermeden oyunda zirveye çıkmanızı temenni ediyoruz. Ayrıca PUBG Silah Hasarları ve Darbeleri adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Bol şanslar diliyoruz. PUBG Mobil’de şansa bolca ihtiyacınız olacak.

33 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu