Bedava OnlyFans Giriş Ve Premium Hesapları 2023

Bedava OnlyFans sisteminde iki türlü giriş yöntemi bulunuyor. İnternet üzerinde veya uygulama ile giriş yapabiliyorsunuz. Bu siteye girebilmek için belirli miktar ücret ödenmesi gerekiyor. Bu içeriklere ulaşmak isteyen insanlar ve de bu platform da içerik yayınlayacak insanlar için geçerliliğini sürdürüyor. İçeriklere ulaşmak isteyenler bakmak istedikleri ünlülerin hesabına belirli bir ücret karşılığı abone olarak tüm içeriklerine ulaşabiliyor.

Bakılmak istenen hesaplar için ayrı ayrı ücretler ödeniyor. Yani bir hesaba para ödemek tüm içeriklere ulaşmanızı sağlamıyor. Bedava ve premium hesaplar belirli siteler üzerinden paylaşılıyor. Ancak bunların boş yakalanması zor olduğu için kendiniz para ödeyerek rahatça bir hesap açabilirsiniz. Hesaba giriş yapmak için bir yaş sınırı mevcut. Sitenin 18 yaş sınırı var. OnlyFans’da yalnızca fotoğraflar yok. Site içerisinde fotoğraflar, videolar ve canlı yayınlar bulunuyor.

OnlyFans Güvenilir Mi? 2023

OnlyFans özel içeriklerin yayınlandığı bir site olduğu için güvenilirliği daha da çok sorgulanıyor. Bu site giriş yaparken sizden özel bilgilerinizi istemediği için güvenilir olduğu kanıtlanıyor. Bu site diğer siteler gibi sizden e posta vesaire istemediği için daha kolay biçimde giriş yapabiliyorsunuz. Para ödemek için banka bilgileri olmalı diyebilirsiniz. Fakat buda güvenlikli bir sistem olduğundan böyle bir problemden bahsedilmiyor.

OnlyFans Aylık Ücreti Nedir? 2023

OnlyFans aylık ücreti 3.99 dolar ile 44.99 dolar arasında değişen fiyatlara sahip. Bu fiyatlar sizin site içerisindeki özgürlüğünüze göre belirleniyor. Fotoğrafları, videoları ve de canlı yayınları görebilmeniz ödediğiniz ücrete göre değişiyor. Aynı zamanda burada içerik yayınlayan hesaplara bağışlar yapılabiliyor ve gizli mesaj atılması sağlanabiliyor.

Bunların ikisini de yapabilmenin ücreti yukarıda belirtilen fiyattan hariç olarak yapılıyor. Yani bu site de ulaşmak istediğiniz içeriklere ayrı ayrı da para ödemeniz gerekebiliyor. Bu sizin karşı tarafla iletişiminizin sürekliliğini sağlarken karşı tarafında sadık takipçiler kazanmasını sağlıyor. Yani genel sistem olarak instagramın bir başka kolu denebilir.

OnlyFans Hesabı Olan Türk Ünlüler 2023

Özel içeriklerin yayınlandığı OnlyFans sitesinde Türk ünlülerin olup olmadığı da hayli merak konusu oluyor. OnlyFans hesabı genellikle yabancıların daha çok kullandığı bir site olarak devam ediyor lakin Türkler de kullanıyor. Hatta Cardi B, Bella Thorne gibi bilindik yabancı ünlüler de bu platform da bulunuyor. Türk ünlülerden ise Merve Taşkın, Cansu Taşkın, Gizem Bağdaçiçek ve Nihal Candan isimleri bu platform da bulunuyor.

OnlyFans’da Nasıl Para Kazanılır? 2023

OnlyFans platformunda içeriklere ulaşmak isteyenler sizin açtığınız hesaba para ödeyerek size para kazandırıyor. Tabi ki site belirli bir komisyon ücreti alıyor lakin özellikle de sizinle özel olarak iletişimde kalmak isteyenler bunun için ayrı para ödediği için daha yüksek paralar kazanabiliyorsunuz. Sitenin sistemi sizin tıpkı instagramdaki gibi bir hesap açmanız ve buradan fotoğraflar ve videolar paylaşmanız.

Burada takipçiniz arttıkça kazandığınız para miktarı da artıyor. Yani bu hesaplara erişmeleri direkt olarak uygulamaya para ödemekle olmuyor. Sizin hesabınız için ayrı bir para ödeniyor. Daha çok para kazanabilmek için düzenli olarak bir şeyler paylaşmak ve uzun süreli takipçiler kazanmak gerekiyor.

OnlyFans’da Ödeme Nasıl Yapılır? 2023

OnlyFans’daki ödeme sistemi içeriklere ulaşmak isteyen ve içerik üretenler arasında olmuyor. Bunun güvenliğini ve sistemini sağlayan direkt olarak sitedir. Yani sizin giriş yaparken ödediğiniz ücret ve hesaplara ulaşmak istediğiniz için ödediğiniz paralar sitenin size oluşturduğu kısımlardan oluyor. Bunun sistemi ise tıpkı online alışverişte olduğu gibi. Yani çok farklı bir sistemi bulunmuyor. 

OnlyFans En Çok Takip Edilenler 2023

OnlyFans sitesinde daha çok para kazanabilmek için çok sayıda takipçiye ulaşmak gerekiyor. Yalnızca bu sitede ünlü olan insanların olduğu gibi normal hayatta zaten tanındık isimlerinde burada ün kazandıkları olabiliyor. Lakin normal hayatta ünlü olan insanlar buraya girdiklerinde bilindik isimler oldukları için daha çok ün kazanabiliyorlar ve de bu daha hızlı şekilde olabiliyor. İşte en çok takip edilen hesaplar:

  • Blac Chyna – Takipçi sayısı 16.2 Milyon
  • Bella Thorne – Takipçi sayısı 24.3 Milyon
  • Cardi B – Takipçi sayısı 81.7 Milyon
  • Tyga – Takipçi sayısı 21.8 Milyon
  • Mia Khalifa – Takipçi sayısı 22.7 Milyon
  • Erica Mena – Takipçi sayısı 5.3 Milyon
  • Pia Mia – Takipçi sayısı 6.2 Milyon
  • Safaree Samuels – Takipçi sayısı 3.2 Milyon
  • Megan Barton Hanson – Takipçi sayısı 1.7 Milyon
  • Jem Wolfie – Takipçi sayısı 108 Bin

Bu hesaplarda fark ettiğiniz üzere bilindik ünlüler de bulunuyor. Bu ünlüler kendi ünlerini kullanarak burada yüksek takipçilere ulaşabiliyorlar. Diğer tüm hesaplar ise düzenli olarak içerik üreten insanlar oluyor. Ayrıyeten bunlar dışında birçok yüksek takipçili hesaplar da bulunuyor. İnstagramda olduğu gibi burada da kendi isteklerine göre bilinen ünlüler olabiliyor.

Bedava OnlyFans Hesapları 2023

OnlyFans sitesine giriş ücretli olduğu için giriş yapmak isteyen kullanıcılar bedava ücretsiz olarak giriş yapma teknikleri arıyorlar. Önceden açılarak kullanıcı adı ve şifreleri paylaşılan hesaplarla ücretsiz olarak bu siteye giriş yapılabiliyor. Düzenli olarak bu hesapları paylaşan siteler de bulunuyor. Bu şekilde giriş yapmak istiyorsanız bu siteleri düzenli olarak takip edebilirsiniz fakat bunu hızlı yapmanız gerekiyor.

Sizin gibi ücretsiz olarak bu hesaplarla giriş yapmak isteyenler paylaşılan hesaplara giriş yaparak bu hesapları kendi kişisel hesaplarına dönüştürebiliyorlar. Bu yüzden hızlıca giriş yaparak bu hesaplara başka insanlardan önce giriş yapmanız gerekiyor. Bizler sizler için bedava olacak şekilde bedava OnlyFans hesaplarını aşağıda belirttik:

KULLANICI ADIŞİFRE
[email protected]kEBeOk
[email protected]PNpzuB
[email protected]vhHcGu
[email protected]A6ZROM
[email protected]xrXpLs
[email protected]i9nY4B
[email protected]FKAP8o
[email protected]TocZIu
[email protected]LcXjCi
[email protected]C8YSlB
[email protected]Tj8s6x
[email protected]JwKdMA
[email protected]Krubak1r23
[email protected]colchium937

Bedava OnlyFans Premium Hesaplar ve Premium Alma Taktiği 2023 

Bedava Premium OnlyFans hesabı bulunabildiği gibi premium hesaplar da bulunabiliyor. Başka türlü ücretsiz olarak kendi hesabınızı premium hesaba yükseltme tekniği bulunmuyor. Ücretsiz hesapları takip ettiğiniz gibi bu hesapların premium yapılarak yayınlanan hesaplarını takip ederek ücretsiz olarak premium bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Bu hesapları ve şifrelerini girerek kolaylıkla bu hesaplara bedava ulaşabilirsiniz Aşağıdaki şifreler sayesinde satın almaya gerek kalmadan bu hesaplara giriş yapabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz Bedava OnlyFans Premium Hesapları Listesi Şöyledir:

KULLANICI ADIŞİFRE
[email protected]1FZ22nij3
[email protected]B5DL5hh7v
[email protected]g4j53wfP3
[email protected]3T3LGk9YP
[email protected]QzIMYSWYs
[email protected]eSTtQvxgN
[email protected]ZTHwLG2Hs
[email protected]2Sz61Ns2p
[email protected]012349874x
[email protected]nRA0r650p
[email protected]ghrziLRgZ
[email protected]nRA0r650p
[email protected]vqj0SCphY
[email protected]7shaaLRGq
[email protected]MYuOcMYHb
[email protected]8AJis5zT0

Bedava OnlyFans Giriş

OnlyFans sitesine tıpkı diğer sitelerde olduğu gibi belirli bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Bunu ücretsiz olarak nasıl elde edebildiğinizi yukarıdaki yazıda da detaylı olarak incelemiştik. Bu siteye giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız var. Eğer kendi bilgilerinizle ücret ödeyerek bu hesabı açmak ve içerikler paylaşmak istiyorsanız öncelikle hesabınızı oluşturun.

Hesabınıza giriş yapmak isteyenler için bir ücret belirleyin ve düzenli aralıklarla içerik üreterek takipçi sayınızı arttırın. Bu hesapta takipçi kazanarak para kazanmak isteyenler içindi. Hesapta içerik üretmek yerine içeriklere erişmek isteyenler ya ücret ödeyerek kendine hesap oluşturabilir ya da düzenli sitemizde paylaşılan ücretsiz hesap kullanıcı adlarını ve şifrelerini kullanarak kendilerine bir hesap bulabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu