Bedava iPTV Veren Siteler, Hesaplar ve APK Uygulamaları 2023

IP TV kullanıcıları, tek bir sistem üzerinden bütün platforma kolay bir şekilde erişim sağlamasının da etkisiyle uygulamayı yoğun bir şekilde kullanıyorlar. Her ne kadar belirli bir ücret kapsamında bu sistemden yararlanabilse de Ülkemizde “Ücretsiz” bulma çabası her zaman bakidir. Bedava iPTV hesapları ve free iPTV veren uygulamalar sitelerin sayısı hiç de azımsanamayacak kadar fazla. Üstelik hizmet kaliteleri de oldukça tatminkâr. Yeter ki doğru alana doğru yönelin.

Bu sayede hem birçok dijital platformun yapmış olduğu yayınlara ulaşabileceksiniz hem de sahip olduğunuz IP TV’ye her hangi bir rakam ödemeden ücretsiz bir şekilde kullanabileceksiniz. Sizler için sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz Bedava iPTV Hesapları ve Free iPTV Veren Uygulamalar siteleri listeledik.

Bedava (Free) iPTV Hesapları 2023

Bedava (Free) iPTV Hesapları 2023 yılında da en çok arananlar listesindeki yerini aldı. Sektörün bu denli gelişmesi de bu alana yönelik birçok platformu kurulmasına neden oldu. Telegram kanalları, Whatsapp grupları dışında birçok forum ve sözlük sitelerinde çok sayıda hesaplar paylaşılıyor. Düzgün bir şekilde çalışan ve sorun yaşamadan kullanabileceğiniz hesapların nadir de olsa karşınıza çıkması mümkün.

Fakat birçoğunun da hiçbir işe yaramayan sahte hesaplar olduğu gerçeği de kaçınılmaz. Bizler sizin için çalışan ve sorun yaşamadan kullanabileceğiniz hesapları tek tek listeledik. Arasından dilediğinizi seçip, keyifle sistemi kullanmaya devam edebilirsiniz;

HesapŞifre
[email protected]:8eqYuo@
[email protected];hZ[.ehW
[email protected]_sY3)XJ+
[email protected](T0R!tjQ
[email protected]+WB-PTv1
[email protected]]iUyCoZH
[email protected])n8.JX/u
[email protected]&vU=]tZP
[email protected]\kwA.rct
[email protected]/wwR(1V$
[email protected].MFhHVEz
[email protected]\hggqW=(

APK ile Ücretsiz iPTV Hesapları 2023

APK ile Ücretsiz iPTV Hesapları 2023 sayesinde başta bütün lig maçları olmak üzere, Exxen, Blue TV, Netflix gibi birçok dijital platform üzerinde yer alan dizi ve filmlere ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilmeniz mümkün. 2023 yılı içinde üretilmiş APK mod hesaplarını sizler için listeledik;

HesapŞifresi
[email protected]&ff/,uMv
[email protected]\5WL3J*b
[email protected]]XwF6k6p
[email protected]!Rax9Nwn
[email protected][BFNCcCo
[email protected]_JU\Sr,f
[email protected]/Jwk1eD,
[email protected](0Ds9_n)
[email protected](BHboASX
[email protected])BL1xJ5Q
[email protected]%dL3)x&0
[email protected]_dKTXE96

Bedava iPTV Veren Siteler 2023

Bedava iPTV veren siteleri, kullanıcılarına demo sürümüyle hizmet vermektedir. Sağlamış oldukları hizmet süresi hem oldukça kısa bir süre oluyor, hem de ne yazık ki tüm kanallar aktif olarak listelenmiyor. Anlayacağınız kısa süreli deneme yayını sağlayan firmalardan ibaret.

Bu firmaların yayın kalitesini ölçümlemek için ilgili hizmetten faydalanabilirsiniz. Fakat hatırlatmak isteriz ki yayın süreniz tamamladıktan sonra yayını tekrar izlemek istiyorsanız bu durumda ücret ödeyerek satın almanız gerekmektedir. Ben denemek ve sonra da kendime ait hesap satın almak istiyorum derseniz de, aşağıda sizlere popüler ve test yayını veren IP TV sitelerini listeledik;

 • Galaxy IP TV
 • Ayservers IP TV Platformu
 • Smart-iptv
 • Justin Ip TV
 • Ip TV Tekno Shop IP TV
 • Canlı TV APK Ip TV
 • Thgss iptv
 • iPTV hebest

Burada canlı destek bölünden “Deneme yayını istiyorum” diyebilir ve süreli de olsa yayını test etme imkânı elde edebilirsiniz.

Bedava iPTV Uygulamaları 2023

Bedava iPTV uygulamaları özellikle de cep telefonu ya da tablet üzerinden yayın izlemek isteyen kullanıcılar tarafınca tercih edilmektedir. Bu uygulamaların bazıları tamamen ücretsiz olup kullanılabilirken bazıları da platformların deneme uygulaması olduğu için süreli yayın veriyor. Hepsini azar azar kullanırım derseniz sırayla deneyebilirsiniz.

Free iPTV Pro Uygulaması

 • Toplam indirme Sayısı: 100.000+ kişi tarafından indirilmiştir.
 • Beğeni Yıldız Sayısı: 3.8
 • Uygulama Boyutu:21 MB

Free IPTV Pro Uygulamasını mevcut uygulamalar arasında en üst sıraya koyabiliriz. Free IPTV Pro Uygulaması oldukça kullanışlı bir ara yüze sahip olması dışında, stabil oluşu ve sorunsuz çalışması onu rakiplerinden öne çıkartmayı başaran artı özellikleri. Ayrıca M3U ve XSPF gibi farklı türdeki listeleri de destekler. IP TV’deki yoğun kanallar arasında kendinizi kaybetmemeniz için son kanalı otomatik olarak oynatma gibi kullanışlı bir özellik eklenmiş.

Ayrıca kendinize dilerseniz favori kanallar tanımlayıp kısa yoldan ulaşabileceğiniz gibi, uygulama geçmiş kanallarınızı otomatik listeleyerek sizlere büyük kullanım konforu sağlamaktadır. Eğer bağlantı hızınız zayıfsa ya da yasaklı sitelere erişim sağlama çabasındaysanız Proxy yardımıyla bağlantı imkânı da sunulmuş. Ebeveyn kontrolü sayesinde farklı kanalları diğer aile bireylerinden saklayabildiğiniz gibi, farklı kanal listeleme yöntemleri arasından en beğendiğinizi seçerek sürekli kullanmanız mümkün.

IPTV Extreme Uygulaması

 • İndirilme Sayısı: 500.000+ kişi tarafından indirilmiştir.
 • Uygulama Boyutu: 42.9 MB
 • Kullanıcıların beğeni oranı: 3.8

IPTV Extreme uygulaması tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulsa da ufak bir meblağ karşılığında uygulamanın pro sürümünden faydalanma imkânı sunuyor. Kullanım açısından ikisi arasında bir fark olmasa da ücret ödeyip pro sürümünü kullanmayı tercih ettiğiniz zaman karşınıza hiçbir şekilde reklam çıkmadığı için seyir zevkiniz biraz daha yükseklerde oluyor.  Gerçi çıkan reklamların da çok aşırı derecede olduğundan söz edemeyiz. Anlayacağınız pro sürümünü almasanız da çok fazla bir şey kaybetmezsiniz.

Uygulamanın özelliklerine değinecek olursak, uzaktan kumandayla entegre sistemi belki de en güzel yönü. Bu sayede uzandığınız yerden dilediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca yedekleme sistemi de kurulmuş, dilediğiniz zaman yedek alıp cihazınızın başına bir şey gelir ve silmek zorunda kaldığınızda kendi ayarlarınızı otomatik bir şekilde tekrar kurabilirsiniz.

TV ‘de günü programı gibi farklı bir özelliği sunmakla birlikte, kanalları otomatik olarak güncelleyebilme özelliği sizi büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Dilerseniz çok sevdiğiniz bir programı evde olmadığınız için zaman ayarlayarak kaydetmeniz, döndüğünüzde de izlemeniz bile mümkün kılınmış.

GSE SMART IPTV

 • Toplam İndirilme Sayısı: 500.000+ kişi tarafınca indirildi
 • Uygulama Boyutu: 32 MB
 • Beğeni Yıldız Sayısı: 4.2

GSE SMART IPTV‘nin kullanışlı bir yapısı olsa da, yukarıdaki iki popüler uygulamanın biraz gerisinde kaldığından söz edebiliriz. Fakat bu durum kesinlikle onun kötü bir uygulama olduğu anlamına gelmemektedir. Uygulamada başta Türkçe olmak üzere farklı birçok seçenekte dil alternatifi mevcut.

Ayrıca kullanımı cazip kılmak için çok sayıda tema eklenerek, kişilerin beğenisi kapsamında kullanım imkânı verilmiş. Kanalların otomatik bir şekilde güncellemesi ve farklı formatları da desteklenmesi tercih edilmesi için önemli nedenler arasındaki yerini alıyor.

Smart IPTV

 • Toplam İndirilme Sayısı: 100.000+ kişi tarafınca indirildi
 • Uygulama Boyutu: 6.6 MB
 • Kullanıcı Beğeni Yıldız Sayısı: 3.3

Smart IP TV uygulamasını kullanabilmeniz için bir yayın linkine ihtiyacınız var. Bunu ücretli bir şekilde temin edebileceğiniz gibi, yukarıda sizlere bilgisini aktardığımız kullanıcı adı ve şifreler yardımıyla ücretsiz bir şekilde de erişim sağlayabilirsiniz. Özellikleri emsalleriyle hemen hemen aynı diyebiliriz. Fakat menülerin karışık olduğu ve kullanımın zor olduğu diğer kullanıcılar tarafınca sıklıkla dillendiriliyor.

Televizo – IPTV Player

 • Toplam İndirilme Sayısı: 500.000+
 • Uygulama Boyutu: 17 MB
 • Kullanıcı Beğeni Yıldız Sayısı: 4.3

Televizo – IPTV player sektörde yeni yeni kendine yer edinmeye çabalayan bir uygulama. Fakat yeni olmasına rağmen, hızlı bir giriş yaparak neredeyse diğerleriyle aynı kullanıcı sayısına ulaştı. Eğer bu hızla ilerlemeye devam edersen piyasaya ambargo koyacağından hiç şüphe yok. Uygulama canlı yayınları kaydetme gibi bir özellik sunuyor. Onun dışında ebeveyn kanal kontrolü, otomatik güncelleme gibi sistemler diğerlerinde olduğu gibi Televizo – IPTV player uygulamasında mevcut.

IPTV Core

 • Toplam İndirilme Sayısı: 500.000+ kişi tarafınca indirilmiştir.
 • Uygulama Boyutu: 27.2 MB
 • Toplam Beğeni Yıldız Sayısı: 4.2

IPTV Core Uygulamasını diğerlerinden ayıran büyük bir özelliği yok. Fakat olumsuz anlamda kullanıcılar inanılmaz derecede reklam çıktığı ve reklamlar yüzünden de izlenim sağlanamadığına dair şikâyet ediyorlar. Aslında oldukça köklü ve çok sayıda kullanıcı olan bir yazılım. Kim bilir belki kullanıcı şikâyetlerine biraz kulan verip kendilerini toparlama çabası içine girebilirler.

Telegram ile Bedava iPTV İzleme 2023

Telegram ile Bedava iPTV İzleme 2023 yılında tam anlamıyla meşhur oldu. WhatsApp’ın kullanıcılar özelinde son yaptığı güncelleme sonrasında insanların ağırlıklı olarak Telegram’ı tercih etmesi birden popülaritesini ciddi oranda arttırdı. Telegram’ın en büyük özelliği olan kullanıcı grupları da bu sektörde ciddi bir şekilde kullanılıyor. En popüler bedava iPTV izlemek için Telegram grupları veya kanalları şu şekildedir;


Git

Git

Git

Git

Git

Git

Git

Git

Gruplar arasında yapılan yazışmalarda bedava izlenme yöntemleri paylaşılıyor. Gruplar sürekli değişiklik göstermekle birlikte; tvlab1, tvlab1 ve iptvturkiyetv gruplarını sektörün en popüler kanalları olarak sıralayabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu