Bedava FIFA 2021 Hile Ve Taktikler 2023

Dünya çapında en çok oynanan futbol serilerinden olan FİFA birçok kişi tarafından en iyi futbol oyunu olarak tanımlanmaktadır. Oyun içerisinde başka oyuncularla oynanacak online maçlar olmakla birlikte offline olarak oynanabilecek modlar mevcuttur. Bu modlar arasında en kaliteli olanı kariyer modudur. Kariyer modunda oyuncu transfer edilebilmektedir.

Ayrıca takıma alınan oyuncular antrenmanlarla geliştirilebilir. Birçok farklı hile ve taktik uygulanabilecek FİFA futbol oyunu kolaylıkla yeni taktiklerle gelişilebilecek bir sisteme sahiptir. Antrenman hilesi gibi birçok hile çok oyunculu modda uygulanmadığından başka oyunculara üstünlük sağlanmamaktadır. Bu yüzden her oyuncu kolayca bu hileyi uygulayıp oyun içerisinde hiçbir şekilde ban sorunu yaşamadan antrenman hilesi yapabilmektedir.

Bedava FİFA 2021 Antrenman Hilesi

Antrenman hilesi indirilen programlar sayesinde oyuncuların antrenmanlardan en yüksek verimi almasıdır. Her oyuncu +A derecesinde yüksek verimde geçirdiği antrenman sürecinden sonra seviyesinde artış olmaktadır. Bedava Fifa 2021 antrenman hilesi kullanarak kolaylıkla seviye atlattığınız oyuncuları transfer listesine ekleyerek de oyun içi paranızı katlayabilirsiniz.

Ayrıca istenildiği taktirde yüksek seviyeli futbolcularla başka oyuncular ile online maç yapılabilmektedir. Hileyi kullananlar genellikle düşük reytinglerdeki futbolcuları takımına transfer edip antrenman hilesi ile beraber oyuncularının güçlerini kat kat arttırabilir. Ardından başka takımlara transfer ettiği bu futbolcudan kazanılan oyun içi para ile oyun daha keyifli bir hale gelebilir.

FİFA 2021 En İyi Oyuncular

FİFA 2021 içerisinde en yüksek derecelendirmeye sahip oyuncu 93 reytingle Lionel Messi’dir. Birçok özelliği sıradan oyunculardan çok daha yüksekte bulunmaktadır. Dünya yıldızı olan bu oyuncu geliştirmelerle 100 gibi yüksek reytinglere çıkartılarak çok iyi bir oyuncu kartı haline gelebilmektedir.

FİFA’da Messi’den sonraki en güçlü oyuncu ise yine bir dünya yıldızı olan Cristiano Ronaldo’dur. Messi ile benzer özelliklere sahip kartın derecesi 92’dir. Ayrıca kolaylıkla 93 e çıkarılabilmekle beraber Messi ile FİFA’nın en iyi oyuncuları olarak gösterilmektedir.

FİFA 2021 En İyi Genç Yetenekler

FİFA 2021’de bütün genç yetenekler arasında en yüksek reytinge sahip ve dünya futbolunda da geleceğin yıldızı olarak görülen Kylian Mbappe 90 reytinge sahiptir. 21 yaşında olan Mbappe forvet ve kanatlarda oynatılan bu futbolcu genç yaşından dolayı kariyer modunda transfer edilerek yüksek reytinglere kadar çıkartılabilir.

Mbappe’nin ardından futbolda adından çok söz ettiren Erling Haaland bulunmaktadır. 84 reytinge sahip bu oyuncu gelişmiş fiziği ve koşu yeteneği sayesinde bedava FİFA 2021 en iyi genç yetenekler arasında yet almaktadır. Ayrıca 91 reyting ile oyunun en iyi forvetleri arasında bulunan Robert Lewandowski de oyun içerisindeki en etkili genç yetenekler arasındadır.

Bedava FİFA 2021 Para ve Transfer Hilesi

FİFA birçok siteden hileli şekilde indirilebilmekte ve kolayca hileler yapılabilmektedir. Ayrıca indireceğiniz bazı basit programlar aracılığıyla oyun içerisindeki paraları arttırarak daha kaliteli oyuncular transfer edilebilmektedir.

En çok tercih edilen hile olan para ve transfer hilesi genellikle kariyer modunda yapılmakta ve en iyi oyuncular satın alınarak oyun keyfi arttırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu